Německo: Muslimští migranti spáchali 142.500 trestných činů v prvních šesti měsících roku 2016- 780 denně

Německo: Muslimští migranti spáchali 142.500 trestných činů v prvních šesti měsících roku 2016- 780 denně

Migranti v Německu se dopustili 142.500 trestných činů za pouhých šest měsíců, odhalily policejní údaje.

Jednalo se o ekvivalent 780 trestných činů denně- nárůst o téměř 40 procent více než v roce 2015, podle údajů německé Spolkové kriminální policie, informoval britský deník http://www.dailymail.co.uk

Tato informace přišla v době, kdy německá kancléřka Angela Merkelová zůstává i nadále pod tlakem kvůli její politice otevřených dveří pro migranty a kvůli obavám, jak integrovat 900.000 nově příchozích, kteří přišli loni do Německa.

Jiná zpráva z konce loňského roku Spolkového kriminálního úřadu odhalila, že migranti registrováni jako žijící v Německu se dopustili více než 200.000 trestných činů za celý rok 2015, dvě třetiny z toho zahrnují krádeže, padělání a finanční kriminalitu.

Podle think tanku Gatestone Institute, ústavu mezinárodní politiky, policie v některých částech země se obává, že je na hranici svých možností kvůli vzrůstajícím kriminálním statistikám.

V jejich zprávě se uvádí: „Během prvních šesti měsíců roku 2016, přistěhovalci spáchali 142.500 trestných činů, podle informací Spolkového kriminálního úřadu. Jedná se o ekvivalent 780 trestných činů spáchaných migranty denně, což představuje nárůst o téměř 40 procent oproti roku 2015. Údaje zahrnují pouze ty zločiny, ve kterých byl podezřelý přistižen.

Statistiky kriminality migrantů za celý rok 2016, jakmile bude k dispozici, pravděpodobně ukážou významný nárůst oproti číslům z roku 2015. Jedním z důvodů je to, že tisíce přistěhovalců, kteří vstoupili do země jako „žadatelé o azyl“ či „uprchlíci“ jsou nezvěstní.

Statistiky se objevily na pozadí rostoucího napětí kvůli liberální migrační politice Angely Merkelové.

Pravicová strana Alternativa pro Německo (AFD) získala v září v Berlíně díky hněvu nad přílivem uprchlíků kolem 14 procent hlasů.

V říjnu vyšlo do ulic tisíce demonstrantů ve východním německém městě Drážďany u příležitosti druhého výročí protimigračního hnutí PEGIDA.

Demonstranti nosili slogany jako „Uprchlíci nejsou vítáni“ a dav skandoval „Merkelová musí odejít“.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

Švýcarský ministr zdravotnictví Alain Berset dal najevo, že kontroverzní využívání certifikačního covidového systému alpským státem…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*