Německo: Muslimský migrant zatčen za znásilnění 90leté babičky vracející se z kostela

Německo: Muslimský migrant zatčen za znásilnění 90leté babičky vracející se z kostela

Policie v Dusseldorfu oznámila, že zatkla muže, poté, co zahájila pátrání po útočníkovi, který za denního světla zaútočil na 90letou babičku.         

Starší žena opustila kostel v centru německého města, když ji útočník zatlačil do úzké uličky mezi dvěma hospodami.

V uličce, která je obvykle uzavřena pro veřejnost a používá se pro ukládání odpadu z hospod, pachatel prý od ženy požadoval peníze, předtím, než ji sexuálně napadl.

Dusseldorfská policie byla schopna vytvořit podobu podezřelého, který byl poté identifikován policistou na vlakovém nádraží.

Místní média uvedla, že DNA muže, migranta marockého původu, který žil předtím ve Španělsku, se shoduje se stopami nalezenými na místě činu.

Podle zpráv byl muž již dříve uvězněn za oloupení teenagera.

Žena byla ošetřena v nemocnici a následující den byla propuštěna.

Tato zpráva přišla poté, co šéf německé policejní unie Rainer Wendt prohlásil, že kriminální přistěhovalci ze severní Afriky se „smějí“ německému soudnímu systému, protože je jim často dovoleno odejít po spáchání trestného činu.

„Oni opovrhují naší zemí a smějí se naší spravedlnosti,“ uvedl Wendt.

„Není-li uvalena vyšetřovací vazba, není-li ukládán žádný trest odnětí svobody, a nedochází-li k žádným deportacím, poté policie provádí více zatýkání a pachatelé jsou nakonec i tak propuštěni,“ uvedl Wendt s tím, že migranti skončí zpět na ulici.

Pan Wendt také citoval zprávu „Casablanca Report”, která dokumentovala 2.244 zločinů spáchaných severoafrickými migranty ve městě Düsseldorf. Podle šéfa Odborového svazu německé policie, čísla v jiných německých městech jsou podobná a uvedl, že migrační krize jen posloužila, aby zvýšila čísla již existujících migračních kriminálních gangů.

 

(Express/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Německo: Muslimský migrant zatčen za znásilnění 90leté babičky vracející se z kostela

  • Proč mají vlády vymyté mozky a jsou proti svému obyvatelstvu. To už snad slouží nastolení NWO, které nás všechny semele. Jedině Zeman a Okamura jsou ti , kteří chtějí nulovou toleranci a ne sloužit nesmyslné globalizaci, která che zničit jednotlivé státy .

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*