Německo: Muslimský migrant, který znásilnil a zavraždil dceru úředníka EU, tvrdí, že vražda zničila jeho život

Německo: Muslimský migrant, který znásilnil a zavraždil dceru úředníka EU, tvrdí, že vražda zničila jeho život

Falešný uprchlík, který znásilnil a zavraždil dceru vrchního úředníka EU, se zhroutil a požádal o odpuštění při jeho soudním procesu v Německu.        

Sebelítostný Hussein Khavari byl spojen s vraždou Marie Ladenburgerové díky DNA, ale od minulého roku od jeho zadržení mlčel.

V pondělí se to změnilo, když brečel při okresním soudu v Freiburgu, když si vzpomněl, jak kouřil hašiš, než zaútočil na 19letou Marii, kterou znásilnil a utopil v po kolena hluboké vodě v nedaleké řece.

Khavari řekl, že ji vzal k vodě, aby umyl její krev ze svého těla a oblečení a tvrdil, že tento incident zničil jeho život.

Násilník řekl, že v noci, když vraždil, byl tak opilý, že byl vyhozen z baru a že jej přátele nechali samotného ve městě.

Násilník tvrdí, že náhodou narazil na Marii, která vykřikla, když spadla z jízdního kola.Khavari dále uvedl, že ji zakryl ústa, přidusil ji šátkem a bezvědomou ji strčil do vody.

„Když jsem viděl, jak byla hezká, chtěl jsem s ní mít sex, ale byl jsem příliš opilý.“

Khavari se u soudu zlomil a dodal: „Chci se omluvit rodině Marie“.

Při čtení prohlášení pokračoval: „Prosím, odpusťte mi. Chci se omluvit rodině Marie. Přál bych si, abych to mohl vrátit zpět.“

„T toho, co jsem to udělal, je mi to líto z hloubky mého srdce“.

Muž dále tvrdil, že se mu denně zdá o tom, co udělal, když si utíral slzy z tváře.

„Žiju v agonii z toho, co jsem udělal, a toto mučení ničí můj život.“

Khavari tvrdí, že dívku vtáhl do řeky, „protože se chtěl umýt od její krve.“

Po jeho zadržení vyšlo najevo, že byl již zatčen a odsouzen na deset let za pokus o vraždu na Korfu v roce 2013, než přijel v roce 2015 do Německa hledat útočiště.

Zůstává nejasné, proč se v Řecku dostal z vězení tak rychle.

Německé úřady o jeho minulosti nic nevěděly, a tak jej pustili do země jako registrovaného žadatele o azyl.

Je ironií, že jeho oběť, jejíž otec je právním poradcem Evropské komise v Bruselu, pracovala ve svém volném čase ve starobylém univerzitním městě Freiburg a pomáhala migrantům v různých přístřešcích a domovech ….

 

(Dailymail/ svobodnenoviny.eu Foto: Facebook Marie Ladenburgerové)
Loading...

Podobné články

Komentář “Německo: Muslimský migrant, který znásilnil a zavraždil dceru úředníka EU, tvrdí, že vražda zničila jeho život

  • Žádné slitování s těmito vrahy, kteří pak hrají divadlo a lžou a lžou a lžou. U nás došlo k pokusu o znásilnění na sestřičce v nemocnici a protože tento cizinec byl rodinným příslušníkem občana, který pomáhal našim vojákům v Afganistánu a dostal tady asyl tak si přivezl širokou rodinu a jeden člen této rodiny se pokusil o znásilnění a všichni vlivní právníci, politici, atd. se snaží jeho obvinění překroutit a dokazují jeho nevinu. Ještě se mu snad budeme klanět. Co to je za lidi, kteří se takhle hrbí před zločinci a ještě jim posluhují ? Je to k neuvěření, že naši občané za mrzký peníz se chovají bez spravedlivého rozumu a jsou na straně viníků proti naším občanům. Kde je náš právní stát, kdy se ho konečně dočkáme ?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*