Německo musí vzít zpět bývalého bodyguarda Bil Ládina – šílený deportační cirkus Angely Merkelové ohrožuje německé občany

Německo musí vzít zpět bývalého bodyguarda Bil Ládina – šílený deportační cirkus Angely Merkelové ohrožuje německé občany

Bývalý bodyguard Bin Ládina, Sami A., byl nakonec deportován německou vládou. Nicméně, jak letadlo odlétlo do Tuniska, soud vydal příkaz k zastavení jeho deportace na základě „možného mučení, kterému by mohl doma čelit.

Protože Sami A. byl již předán tuniské vládě, soud rozhodl, že musí být přiveden zpět do Německa a nemůže být deportován. To vše se stalo během 24 hodin po jeho deportaci.Tuniská vláda vydala prohlášení, v němž uvádí, že neexistuje žádný možný způsob, jak muže vrátit zpět. Obvinění proti němu, včetně jeho údajného zapojení do útoků z 11. září, jsou příliš vážná. Tunisko musí nejprve provést nezávislé vyšetřování. Německo mezitím neupustilo od svého požadavku.

Tuniská vláda dělá více pro bezpečnost Němců, než jejich vlastní zástupci a soudní odvětví, protože by strašně rádi dostali svého milovaného Samiho A. zpět. Není to však jediný šokující vývoj v Německu, ke kterému došlo v tomto týdnu.

Německé zpravodajské agentury nyní radí lidem, jak zabránit sexuálním útokům na hřbitovech. To přichází po několika sexuálních útocích migrantů, kteří procházejí hřbitovy. Německý lid už nemůže bez strachu ani truchlit a navštívit své ztracené milované.

Právě minulý měsíc byl v Kolíně zatčen další tuniský muslim Alláh H., za to, že plánoval provést teroristický útok v Evropě. Stavěl ricinovou biologickou bombu a plánoval zabít tisíce lidí, pokud by se mu to podařilo. Ricin je třetí nejvíce toxická látka na světě. Policie ricin objevila spolu s 11 000 kontakty v jeho telefonu, včetně islamistů.

V návaznosti na soudní rozhodnutí v případu Samiho A. je nepravděpodobné, že by byl Alláh H. deportován a to ze stejných důvodů. Ministerstvo pro uprchlíky Severního Porýní a Vestfálska a úřad pro cizince v Bochumu oznámily plán společně podat stížnost proti tomuto  soudnímu rozhodnutí.

Německo se skutečně stalo cirkusem, v němž jsou deportace odvráceny, jakmile se uskuteční, soudy jednají, aniž by braly zřetel na bezpečnost svých občanů.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Německo musí vzít zpět bývalého bodyguarda Bil Ládina – šílený deportační cirkus Angely Merkelové ohrožuje německé občany

  • N e m u s í. Všechno jde, když se chce. Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody. Co je to opět za divadlo pro běžný lid.

  • Neskutecne, absurdni divadlo, ktere je realitou v Nemecku. Ukazuje nam, ze se slimaku nezbavime. Bud nejsou za sve zlociny odpovedni, nebo se jim jeste omluvime za vezeni a dame odskodneni za vyhosteni.
    Slimaku se nezbavime, budou se soudit proti vyhosteni do Alleluja a uzivat si socialni davky a narizovat nam, co jim jeste musime dat. Ani zeme, odkud pochazeji je nechteji a Lybie odkud startuji nechce zadne tabory s migranty na svem uzemi a vyzaduje globalni plan reseni migrace od EU. To EU neudela, protoze migraci podporuje.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*