Německo: Migrant, který zavraždil mladou dívku, se chlubil tím, že je vše zdarma a že není potřeba pracovat

Německo: Migrant, který zavraždil mladou dívku, se chlubil tím, že je vše zdarma a že není potřeba pracovat

Irácký migrant, který zavraždil 14letou dívku v Německu předtím, než utekl do své země, se chlubil, jak je život v Německu snadný, jak nemusel pracovat a jak mu stát dával zdarma peníze.      

Dospívající dívka, pojmenována v médiích jako Susanna F., byla znásilňována a škrcena celé hodiny 20letým Alim Bašárem.

Bašár se vyhnul trestnímu stíhání za strašný zločin tím, že unikl z azylového centra a utekl ze země, ale následně došlo k dohodě s iráckou vládou, aby ho vrátila do Německa, kde má čelit obvinění.

Podle Bašárových příbuzných se často chlubil, jak dobře se má v Německu, jak nemusel pracovat, využíval štědré sociální dávky a „přijímal od státu plat“.„Oni říkali, že se jim v Německu daří dobře,“ řekl Bašárův bratranec z irácké kurdské oblasti.

Navzdory tomu, že Angela Merkelová zpočátku zdůvodňovala svou katastrofální politiku otevřených hranic jako nutnou k doplnění pracovních sil, méně než 3% migrantů, kteří přišli do Německa při počáteční vlně, dostali práci.

Thomas Seitz z německé pravicové strany AfD se minulý týden pokusil uspořádat minutu ticha pro Susannu F. v německém parlamentu, ale byl neustále přerušován levicovými politiky.

Navzdory médiím, která démonizují Donalda Trumpa, že upozorňuje na problém migrantské kriminality v Německu, má naprostou pravdu.

Jak uznala agentura Reuters na začátku tohoto roku, Německo trpí „dvouletým nárůstem násilné trestné činnosti,“ která se v roce 2015 a 2016 zvýšila o 10%. 90% tohoto nárůstu bylo připisováno „mladým mužským uprchlíkům“.

Navíc, nové údaje, které nedávno zveřejnil německý Spolkový útvar kriminální policie (BKA), ukazují, že v roce 2017 bylo 39 096 Němců obětí zločinů ze strany migrantů, což je nové vysoké číslo. To je v porovnání s 31 597 v předchozím roce, což představuje nárůst o 23,7%.

Tento problém ponechal politické dědictví Angely Merkelová na pokraji kolapsu, zatímco čelí narůstající opozici v rámci vlastní koaliční vlády.

 

(Infowars/ svobodnenoviny.eu Foto:  Ali Bašár Foto: AFP/ Polizei Wiesbden)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*