Německo: Chcete-li zakázat burku, budete muset zakázat i oblek Santa Clause

Německo: Chcete-li zakázat burku, budete muset zakázat i oblek Santa Clause

Německý ministr vnitra, který čelí kritice za jeho selhání a následnému utajování novoročních útoků migrantů v Kolíně nad Rýnem se vyslovil proti plánům Německa, ve francouzském stylu, zakázat nošení burky, a prohlásil, že by to znamenalo zákaz nošení všech náboženských oděvů, včetně obleku Santa Clause.           

Ralf Jäger, ministr vnitra Severního Porýní Vestfálska učinil tyto poznámky uprostřed intenzivní diskuze v Německu na základě výzev ze strany národního ministra vnitra Thomase de Maiziera, částečně zakázat nošení burky.

Politik levicového křídla odmítl důvody pro zákaz islamistického oděvu a uvedl, že je to motivováno tím, že se pravicové strany snaží získat volební hlasy. Když hovořil pro bavorský rozhlas, Jäger uvedl: „Zákaz nošení burky nepřinese žádnou jistotu, ale je jen poháněn volební kampaní některých německých států.“

Pokračujíc ve svém stanovisku, ministr uvedl, že pokud se Německo chystá zakázat burky, muselo by také zakázat lidem „oblékat se jako Santa Claus“.

Pan Jäger dal jasně najevo, že je v každém případě proti zákazu burek. Zatímco řekl v rádiu, že věří, že nošení burky muslimskými ženami se objevilo jako „znamení“, že jejich komunita zobrazuje „nedostatek integrace“ do německé společnosti, nesouhlasil, že by burka představovala bezpečnostní riziko.
Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Německo: Chcete-li zakázat burku, budete muset zakázat i oblek Santa Clause

  • Drzý muslimové nám snad nebudou poroučet. Hlavně, že neziskovky financované ze zámoří jdou muslimům na ruku a klaní se jim a ještě jim TV umožňuje šířit agitku . To všechno dělají za tučný peníz a oblbují důvěřivé a slabomyslné.

  • Tahle blba demagogie mne zvedla ze zidle. Nase stolete zvyky zde v Evrope nebudete kritizovat a pokouset je vymenit za zvyky muslimu!! Tady jsme v Evrope, ne v nejakem chalifatu. A komu se to nelibi a nechce se podridit, at se sebere a odejde tam, odkud prisel!!! Putin to ruskym muslimum naprosto presne rekl totez v tomhle smyslu. To ovsem multikulti politici v Evrope nejsou schopni a musi byt tedy ve volbach vsichni odstraneni. U nas je to zejmena Sobotka, Belobradek a cela Top07.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*