Německo: Afghánský mladistvý uprchlík, který znásilnil a zavraždil německou dívku, má ve skutečnosti 33 let

Německo: Afghánský mladistvý uprchlík, který znásilnil a zavraždil německou dívku, má ve skutečnosti 33 let

Afghánský uprchlík, který je nyní u soudu za znásilnění a vraždu studentky zdravotní školy Marie Ladenburgerové je starší, než se původně domnívalo.     

Hussein Khavari přišel do Německa v listopadu 2015 bez dokladů totožnosti. Řekl úřadům, že se narodil v roce 1999 v Afghánistánu a že jeho otec byl během války zabit.

Ale teď se ukázalo, že jeho otec je stále naživu. Podle německých médií jeho otec řekl, že se jeho syn narodil v roce 1984 a je teď ve věku 33 let.

Deník Local Germany o tom píše: „Prokurátorům se podařilo vystopovat otce Husseina K., když procházeli kontakty v jeho mobilním telefonu. Obžalovaný jim řekl, že mohou na tomto čísle kontaktovat jeho matku. Ale když tlumočník zavolal na uvedené číslo za přítomnosti dvou soudců, telefon zvedl jeho otec.“

Otec Marie Ladenburgerové je vysoce postaveným poradcem Evropské komise v Bruselu. Maria sama dobrovolně pracovala pro uprchlíky v různých migračních centrech a azylových domech.

Vražda 19leté Marie šokovala zemi. Dokonce i vůdce německé policejní unie obvinil Angelu Merkelovou, když prohlásil, že smrti dívky by se zabránilo bez její politiky otevřených dveří.
Loading...

Podobné články

Komentář “Německo: Afghánský mladistvý uprchlík, který znásilnil a zavraždil německou dívku, má ve skutečnosti 33 let

  • Kdy se novináři specielně z Moraví naučí pořádně českou gramatiku? Jakých má 33 let, zásadně – Afghánci je 33 let. Mám brambory, buřty, blbou náladu ale ve spojení s věkem to neplatí. Učte se už proboha pořádně psát.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*