Německo: Afghánský migrant podřízl hrdlo 85letému důchodci

Německo: Afghánský migrant podřízl hrdlo 85letému důchodci

85letý důchodce byl zavražděn ve své vlastní posteli poté, co mu afghánský migrant podřízl hrdlo ve východním německém městě Wittenburg.                 

Pachatel, 20letý odmítnutý žadatel o azyl, byl najat, aby se staral o dům a zahradu důchodcovou dcerou, která se s ním setkala, když pracovala jako dobrovolnice v místním uprchlickém centru.Muž z Bosny, který v domě také žil, byl svědkem posledních okamžiků oběti prostřednictvím digitální chůvičky. Zpočátku si nemyslel, že se jedná o něco špatného. Nicméně, když oběť zalapala po dechu, věděl, že došlo k násilnému útoku.

Pachatel ze scény utekl, ale byl zadržen 60 kilometrů od místa na státní hranici. Nejprve byl přijat do nemocnice kvůli podchlazení, ale když lékaři zjistili, že muž nemá žádné dokumenty, zavolali policii. Muž byl poté zatčen a jeho otisky prstů se shodovaly s těmi v databázi.

Jeho žádost o azyl byla zamítnuta a bylo mu nařízeno do ledna 2019 opustit zemi. Oběť vraždy, Dietrich P., byl ve městě dobře znám a velmi respektován.

Pravicová strana AfD požaduje, aby politici diskutovali o této vraždě a aby to nebagatelizovali jako ojedinělý případ.

Během posledních dvou let vzrostly v zemi násilné zločiny a podle statistik německé vlády to bylo v 90% z důvodu migrantů.

Předseda Bundestagu Wolfgang Schäuble však řekl Němcům, aby zapomněli, že se více než milión „uprchlíků“, kteří během posledních tří let zaplavili Německo, někdy vrátí do svých domovských zemí.

 

(Ilustrační obrázek Foto: Pixabay.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*