Německo: 200 afrických migrantů spustili nepokoje, aby zabránili deportaci muže, policie utekla

Německo: 200 afrických migrantů spustili nepokoje, aby zabránili deportaci muže, policie utekla

200 afrických migrantů spustili nepokoje v německém městě Ellwangen, aby zabránili deportaci muže, který byl následně propuštěn, když policie ze strachu utekla ze scény.               

Incident začal, když policie dorazila do uprchlického centra a nasadila muži pouta.

Nicméně, brzy se objevilo 200 migrantů a začali obklopovat a mlátit do hlídkových vozů a hrozili násilím proti policii.„Migranti poté vyslali bezpečnostního důstojníka z azylového domu, aby jednal jako prostředník a dali policii ultimátum: Sundat muži pouta do dvou minut, nebo vtrhnou vstupní bránou ubytovny,“ píše deník Local.

Se zálohami od jiných policistů nikde v dohledu a ve velké převaze migrantů, policejní důstojníci se rozhodli 23letého migranta uvolnit z pout a pustit jej na svobodu.

„Byli tak agresivní a stále více nás ohrožovali, takže jsme museli toho muže pustit,“ řekl jeden důstojník deníku Stuttgarter Zeitung.

Uprchlý muž se od té doby skrývá.

Je to další šokující případ zhroucení práva a pořádku a ukázka toho, jak davy migrantů dokážou zastrašit policisty, stejně jako na Silvestra 2015 v Kolíně nad Rýnem, kdy policie nebyla schopna zastavit obrovský gang migrantů převážně z Maroka, kteří znásilňovali a obtěžovali ženy.

(Foto: DPA/Local)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Německo: 200 afrických migrantů spustili nepokoje, aby zabránili deportaci muže, policie utekla

 • Tady chybi dulezita zprava, ze uprchlici zdemolovali policejni auta. Cenzura polovinu nebo i 100 % obvykle zamlcuje, uprchlici jsou hyckani a hraji si s polici na kocku a mys! Zatceny muz pak uprchnul, nikdo nevi kde je.
  Naklady na zatceni jednoho migranta z Afriky bez vysledku:
  – 4 policiste ohrozeni 200 migranty nejmene na zdravi, davaji ultimata
  – Policejni auta zdemolovana (plati danovy poplatnik)
  – 400 policistu posleze narukuje a Africana nenajde plati danovy poplatnik
  Cela akce s nulovym vysledkem.
  Tak vypada odsun ekonomickych migrantu, kdyz si je nechame nalezt k nam Diensbiere, ty odporny vitaci! Tvuj tata byl STBak a pak ze sebe udelal disidenta. Vy jste pekna rodinka, jako Rychetsky.
  Nemecko je v opacnem extremu jak za Ady Hitlera.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*