Německého otce označili levičáci za „nacistu“, protože řekl publiku, že migrant zabil jeho syna

Německého otce označili levičáci za „nacistu“, protože řekl publiku, že migrant zabil jeho syna

Německý otec, jehož syna zabili syrští migranti v roce 2017, byl vypískán a označen za nacistu levicovými aktivisty a migranty.      V roce 2017 byl Markus Hempel, 30letý muž napaden africkými a syrskými migranty. Byl zasažen několika údery do tváře, upadl a narazil na chodník. O několik hodin později zemřel.

Údajným pachatelem byl 17letý Syřan, který přišel do Německa v roce 2015. Žalobce však v té době rozhodl, že Syřan jednal v sebeobraně proti „xenofobnímu“ útočníkovi.

Marcusův otec podal stížnost kvůli odepření spravedlnosti proti hlavnímu prokurátorovi Folkerovi Bittmannovi. Otec se také účastnil sobotního shromáždění, kde hovořil o svém utrpení, jak před rokem přišel o svého syna.

Objevili se však sluníčkářští aktivisté, skupina Antifa a migranti, a zdrceného otce vypískali a označili ho za „nacistu“.

Účastníci shromáždění oznámili, že „bavorská policie nechala demonstranty narušovat manifestaci bez jakéhokoli zásahu.“

Na tomto příkladu můžeme vidět, jak jsou pro-migrační aktivisté zaslepení, nezajímají je žádná fakta, a jdou si bezhlavě za svým cílem – zničit Evropu, v podobě, jako ji známe, za každou cenu.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*