Německé ženy ve strachu: Nové kalhoty proti znásilnění se velmi rychle prodávají

Německé ženy ve strachu: Nové kalhoty proti znásilnění se velmi rychle prodávají

Podnikatelka Sandra Seilzová (42) dostala díky špatné zkušenosti nápad, který by mohl v budoucnu chránit ženy před sexuálním útokem.  

Během joggingu byla Sandra napadena třemi opilými muži, kteří se jí snažili roztrhat kalhoty. Odvážný zásah náhodného chodce ženu zachránil. „Poté jsem měla přání vyvinout kalhoty, v kterých by se ženy po celém světě mohly cítit bezpečněji,“ říká Seilzová.

Vysoce kvalitní kalhoty, nazvané „bezpečnostní šortky“, mají poskytnout trojnásobnou ochranu. Podnikatelka vyvinula špičkové kalhoty se třemi vestavěnými mechanismy:  • Kalhoty se skládají z materiálu odolného proti roztržení a pořezání. Mají také chránič v rozkroku, který chrání před jakýmkoli osaháváním.
  • Popruha podél pasu kříží rozkrok, což zabraňuje tomu, aby mohly být kalhoty staženy dolů, nebo roztrhány. Kombinovaný zámek má zajistit dodatečnou bezpečnost.
  • Kalhoty mají alarm (130 dB), který se spustí poté, když se je někdo pokusí stáhnout, sundat nebo roztrhat. V případě potřeby jej lze také ručně aktivovat.

Bezpečnostní šortky jsou dostupné jako běžecké kalhoty nebo krátké šortky. „Začali jsme s výrobou jen malé série, ale byly vyprodány opravdu rychle,“ tvrdí podnikatelka z Oberhausenu. Poptávka – z níž je 80% v Německu – je vysoká.

Nyní se jejich výroba přesunuje do Indie, aby bylo možno je poskytovat za dostupné ceny. Tento koncept by mohl být v budoucnu navržen jako doplněk k džínům nebo k jiným kalhotám.

 
Loading...

Podobné články

Komentář “Německé ženy ve strachu: Nové kalhoty proti znásilnění se velmi rychle prodávají

  • Všechno toto zlo . kdy ženy se bojí ve venkovním prostoru pochází od neschopných vůdců EU. Oni schválili a nadále ještě protěžují zaplevelit i ostatní národy těmito migranty, kteří jsou nejen ženám více než nebezpeční. Obyvatelstvo, které je již zaplaveno tímto zlem se již bojí i vycházet a pouštět své dějí tam, kde v okolí veřejný prostor opanují tito mladíci plní síly, kteří by snad měli dát své síly ku prospěchu ve své vlasti. A jim bychom i u nás měli dávat za nic 21. 500,- Kč. Vůči našemu obyvatelstvu je to více než nehorázné. Kdo tuto dohodu schválil a podepsal. Měl by být souzen neboť tím odsuzuje naší republiku k postupnému zániku..

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*