Německé společnosti vytvářející segregované kantýny pro očkované a neočkované

Německé společnosti vytvářející segregované kantýny pro očkované a neočkované

Velké společnosti v Německu segregují své zaměstnance tím, že vytvářejí jídelny pro očkované a oddělené prostory pro neočkované, kteří budou nuceni nadále dodržovat sociální distancování a povinné roušky.

Farmaceutický gigant Bayer, energetická společnost Eon a cestovní kancelář Alltours se chystají zavést nová pravidla, díky nimž bude s neočkovanými zacházeno jako s občany druhé kategorie.

„V oblastech „2G“ pro očkované a uzdravené osoby by bylo zaměstnancům umožněno jíst společně za zcela normálních podmínek, zatímco ti, kteří nejsou očkováni nebo neposkytují informace o svém očkovacím statusu, by museli nadále žít podle pravidel o společenském distancování, nošení roušek a dělících příček při jídle,“ uvádí deník Local.Společnost Bayer rovněž oznámila, že její zaměstnanci také začali vytvářet pracovní skupiny, které „vylučují neočkované zaměstnance“.

Vstup bude odepřen i lidem, kteří navštíví vánoční trhy v Berlíně a nebyli očkováni.

Jak jsme již zdůraznili, navzdory bezostyšné diskriminaci, 90 procent Němců, kteří vakcínu nedostali, tvrdí, že se v blízké budoucnosti nemají v plánu očkovat.

Jak jsme upozornili již v lednu, německé úřady oznámily, že ti, kdo poruší pravidla zavedná v souvislosti s Covidem, budou zatčeni a zadrženi v uprchlických táborech po celé zemi.

Letos v létě se také potvrdilo, že neočkovaní budou zbaveni základních životních aktivit, jako jsou návštěvy kin a restaurací.

Šéfredaktor předního německého deníku Bild některé lidi šokoval tím, že se omluvil za strach z Covidu vyvolaný zpravodajstvím zpravodajského serveru, konkrétně dětem, kterým bylo řečeno, „že se chystají zavraždit svou babičku“.

Během schůzky s dalšími světovými vůdci v Římě se Angela Merkelová zapojila do covidového divadla tím, že si při výstupu z vozidla krátce nasadila roušku, aby ji ihned po vstupu do budovy sundala.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Komentář “Německé společnosti vytvářející segregované kantýny pro očkované a neočkované

  • Odčerpávání peněz na očkování a testy bude mít za následek chudobu. K tomu pomůže i zelené šílenství. Pak budou rebelie a někde to přejde do občanské války. EU se rozpadne i formálně (fakticky už se rozpadla) stejně jako RVHP v roce 1989.
    Politici se zavřou ve svých palácích a budou si namlouvat, že to řídí. Ono se to ale brzy začne řídit samo.
    Vzpomeňte si na Jakeše, jak se zavřel na ÚV KSČ a stále si myslel, že to řídí.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*