Německé město: Migranti dělají výtržnosti v kostele, kradou v obchodech a vyprazdňují se na zahradách

Německé město: Migranti dělají výtržnosti v kostele, kradou v obchodech a vyprazdňují se na zahradách

Obyvatelé, kteří kritizují chování žadatelů o azyl, jsou označováni jako „nacisté“.

Obyvatelé německého města Ellwangen si stěžují, že tisíce migrantů, kteří nedávno přicestovali, se vyprazdňují na jejich zahradách, vyvolávají nepokoje v kostele a kradou v místních obchodech, mezitím co se policie snaží vyrovnat s tímto chaosem.

Německé město Ellwagen, které má populaci asi 23.500 silné katolické komunity, nedávno dostalo 4.500 žadatelů o azyl, kteří pobývají ve starých kasárnách na okraji města.

uprchlici 55
Ilustrační obrázek

Původní plán byl přidělit pouhých 500 přistěhovalců, ale tento počet se rychle zdesetinásobil, díky čemuž začaly ve městě „vážné masové rvačky a konflikty“, což vedlo k tomu, že je velmi často volána místí policie. Německá vláda je připravena vyčlenit 5.100.000 eur z peněz daňových poplatníků k renovaci a rozšíření těchto kasáren.

Místní obchodníci se údajně potýkají s problémy dělat jakoukoli činnost, protože se lidé bojí kvůli migrantům jít do města.

„Četl jsem o závažných problémech s krádežemi v obchodech, kde „uprchlíci“ prostě vejdou dovnitř, vezmou si, co potřebují, a jednoduše odejdou bez placení,“ píše místní jedinec. „Na počátku, obchody s potravinami volaly policii, ale s tím už také přestaly, poté, co jim bylo řečeno, aby sepsaly ztráty a kontaktovaly někoho z místí obce, a požádaly o uhrazení škody.“

Ženy se zase bojí jít do města bez doprovodu, poté, co zprávy informovaly o znásilnění ženy a o tom, že byla sexuálně obtěžována 10letá dívka.

„Nejvíce znepokojující zpráva, o které jsem byl informován, byla ta, že tzv. uprchlíci chodí do kostelů, aby narušili bohoslužbu. Oni prostě jednoduše vejdou dovnitř a začnou dělat výtržnosti. Tito lidé nás prostě chtějí zničit, a to doslova,“ tvrdí místí obyvatel, který je velmi vzdělaný obchodník, ne někdo, kdo by chtěl podněcovat nenávist vůči uprchlíkům. Většina lidí, kteří žijí v tomto městě a okolních vesnicích, jsou upřímní, tvrdě pracující lidé, kteří se snaží konat dobro a být prospěšní, a nyní jsou nuceni sledovat, jak je jejich město a jejich živobytí ničeno rozhodnutím vlády, přijmout lidi, kteří jsou násilně protichůdní a jsou proti německé a křesťanské kultuře.

Ve zprávě místních médií se také uvádí, že obyvatelé byli nuceni vyvěsit cedule, kde žádají migranty, aby nekáleli na jejich zahradách, což je běžnou praxí. A aby místo toho použili toalety.

Podle místního obyvatele, každý, kdo kritizuje chování migrantů je okamžitě označen za „nacistu“. Místí obyvatelé jsou tak rozzuřeni, že na prahu starosty umístili mrtvou kočku.

Zatímco Rakušané nakupují brokovnice, místí obyvatel rovněž dodává, že mnozí Němci nakupují pepřové spreje jako prostředek sebeobrany.

Podobné příběhy zaznívají z celého Německa a z malých vesnic, a měst, které začínají pociťovat dopad migračního přílivu. V níže uvedeném příspěvku, německá žena vypráví o znásilňování, krádežích, zabíjení domácích zvířat, obchodu s drogami, a to vše až po příchodu žadatelů o azyl.

https://twitter.com/PrisonPlanet/status/662014711186259972/photo/1?ref_src=twsrc^tfw

 

 

InfoWars/ svobodnenoviny.eu

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Vas clanek o vytrznostech mladych migrantu, krepcicich na policejnim aute neni z nemeckeho Ellwagenu, ale asi z Anglie podle napisu na aute a obchode.
  Podivejte se sami:
  http://svobodnenoviny.eu/nemecke-mesto-migranti-delaji-vytrznosti-v-kostele-kradou-v-obchodech-a-vyprazdnuji-se-na-zahradach/
  Zadam vas tedy, abyste to uvedli na spravnou miru, jinak si znicite svou verohodnost.
  Ja sam jsem zasadne proti zaplavovani Evropy migranty ze zemi, kde ziji v primitivnim stredoveku, prosazuji nam nepratelsky islam a jsou neprizpusobivi primitivove. Islam neni jenom nabozenstvi, je to ideologie, vyzyvajici k nasili a zabijeni jinovercu a bezvercu. Bude to jinak nas konec. Lide musi povstat a vyhnat poltiky v EU, kteri to podporuji a schvaluji!!!!

 • Je pochopitelné,že občané Německa jsou pobouřeni invazí tzv.migrantů.Zatím mohou ještě jenom protestovat.Zatím.Toto vše zlo mají na svědomí režimy USA,Británie,Izraele.
  Ti tuto migraci řídí.Obama nařídil Merkelové,že musí příjmout všechny tyto tzv.migranty.Německo je totiž okupované a na věčné časy.Takže asi není žádné normální cesty ,jak z toho.

 • Možno by si mali zakladať domobranu – ozbrojenú. Všetkých by ich predsa Merkel neposlala do basy za netoleranciu k hrdlorezom. Nikdy som celkom nechápala za starého režimu zmysel ľudových milícií. Dnes som pochopila. Mali by sme to oprášiť a poradiť aj nemcom.

 • Budu volit KOHOKOLIV, kdo jakkoliv odstraní muslimské parazity a islám postaví nejlépe mimo zákon .. .. ..

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*