Německé Haidenau symbolem odporu proti uprchlíkům

Německé Haidenau symbolem odporu proti uprchlíkům

Skládám hlubokou poklonu všem Němcům, kteří se ve své zemi pokoušejí postavit na odpor proti přijímání uprchlíků, kteří jim berou práci, vysávají jejich státní rozpočet a rozvalují tradiční společenský řád.

Odpor Němců nelze považovat za otevřené projevy rasismu, xenofobie či dokonce nacismu. Jedná se především o velmi prozíravé projevy vlastenectví a národní hrdosti. Německému národu a stejně tak i ostatním národům nezbývá již nic jiného, než se postavit na odpor proti uprchlíkům sami, když národní vlády na své vlastní národy kašlou. Ať je to Angela Merkelová, Hollande, Sobotka a další pohlaváři, tak lze říci jediné. Jsou to zrádci vlastních národů a jsou ochotni je obětovat ve prospěch islámu.

Evropská unie a Brusel totálně selhali, čímž je dnes projekt Evropské unie před rozkladem. Vytvoření Schengenského prostoru bylo v době jeho zavedení přínosné, avšak nebyly podniknuty žádné kroky k vytvoření ochranné linie nově vzniknuvší vnější hranice EU. Dnes působí dohoda ze Schengenu kontraproduktivně a více méně svazuje Evropským zemím ruce při ochraně svých vlastních hranic, čímž se dohoda sama obrátila proti nám samotným. Bláboly jistého pana Kocába na toto téma nelze brát vážně, neb tento člověk jakoby žil mimo realitu nebo ho nedej bože postihla Alzheimerova choroba, i když on nikdy nebyl zcela normální. Jeho vystoupení na ČT24 svým způsobem totiž říká – do každé rodiny alespoň jeden muslim! Jeho postoj nereflektuje na historicky zakořeněnou neslučitelnost křesťanství a islámu, jakožto víry a v ortodoxním pojetí dokonce ideologie. Dle mého názoru bylo kvůli rozdílnosti víry povražděno lidí více než dost a není třeba zavdávat příčinu k opakování chyb minulosti. Islám do Evropy prostě nepatří!!!

Ilustrační obrázek Foto: (AP Photo/Gero Breloer)
Ilustrační obrázek Foto: (AP Photo/Gero Breloer)

V jisté míře se hledají určitá řešení imigrace, avšak výsledný efekt je nulový. Spíše se dá konstatovat, že Evropa stále více zabředává do větších a větších problémů, které na svých bedrech nese původní obyvatelstvo. Tento vývoj rozkládá společenský řád a lidé mají zcela oprávněně obavy o budoucnost. Bohužel tak nějak se vytrácí Americká stopa, která je prapůvodní příčinou současného stavu. Amerika najednou mlčí a NATO nekoná také nic. Spojené státy jsou však zemí, které stojí za současným stěhováním národů, protože jsou to právě USA, které jsou původci války v Iráku, Libyi, Sýrii, Afghánistánu či Jemenu prostřednictvím CIA a NATO. Islámský stát, Tálibán či al-Kaida jsou Americké děti!!

Evropa je obětí špinavé politiky USA a Evropských kolaborantských politiků, kteří pracují pod cizí vlajkou proti vlastním národům. Tito politici patří před soud a do vězení a je jen otázkou času, kdy národy pochopí, že je třeba vzít osud do svých vlastních rukou. Haidenau a další místa jsou pomyslnými vlaštovkami vzdoru, které je třeba podporovat. Lidé jako Merkelová a spol. patří do vězení. Spojené státy je potřeba odseknout od řízení Evropské politiky, což je zcela zásadní pro budoucnost Evropy jako takové a izolovat je ekonomicky i politicky. Tento postup bude značně obtížný a bude potřeba celoevropské jednoty. Evropa se už musí jednou osvobodit. Vždyť takové Německo je dodnes okupovanou zemí, kde se armáda USA roztahuje na jejich území.

No a jak na ty imigranty? Doporučil bych toliko jen to, abychom se k imigrantům chovali stejně, jako se muslimové chovají ke křesťanům v Iráku či Sýrii, kde zaživa lidem uřezávají hlavy.. Nic víc, nic míň. V zájmu zachování Evropských národů a hodnot musíme zablokovat vnější hranici EU a v případě potřeby i střílet. Dost možná někteří zemřou, ale další si pak cestu do Evropy raději rozmyslí. Jsem si jist, že oni by se k nám zachovali minimálně stejně – ne-li hůře!! V neposlední řadě platí a platit bude nadále, že košile je bližší nežli kabát.

V zájmu zachování Evropských hodnot a národů plně souhlasím s těmi, kteří se imigrantům a kolaborantským vládám staví na odpor.

 

AŤ ŽIJÍ VLASTENCI

 

 

Oldřich Rambousek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Naprostá pravda .
  Braňme naši zem , zbraněmi .
  Žeňme ty vyžírky svinským krokem .
  Stop ISLÁMU

 • Nez zacnete nekoho strilet, meli by jsme si uvedomit kdo si tu kulku opravdu zaslouzi. A imigranti to nejsou.
  Za soucastnou situaci muzou parazitujici zmrdi v cele nasich spolecenstvi. To jsou ti, které je treba usmernit, s temi zacnete, Kdyz budete pacifikovat immigranty nevyresite nic. Jedine vytvorite vlnu tupych fasistu kteri budou zase zmanipulovani temi stejnymi lidmi, kteri tuto situaci zavinili.
  Aneb je to porad dokola a dokola, ne krestani, ne islamisti, ne komunisti, ne kapitalisti, ale PARAZITUJICI lide mezi nami jsou pricinou vseho zla, ty je treba odstranit. O tom to cele je, ne o nějakych trapnych ideologiich a nabozenstvich, to je jen zasterka a mucholapka na hlupaky.

 • Jeste bych ráda dodala, ze poslední odstavec Vaseho clánku není nic jiného nez stejné stvaní a vyvolávání agrese, jako to delají ti, které kritizujete. Nejak mi to nepasuje dohromady. Ziji v Nemecku bezmála 30 let a mám, co se týce styku s lidmi z jiných etnických skupin, více zkuseností nez Vy. Na Vasem míste bych se za taková slova dost stydela.

 • V mnohém s Vámi souhlasím, ale v jednom jiste ne: tak zvaná islamizace je nástroj vlád dále ukutecnovat známý model „rozdel a panuj“. Západní vlády – informovaný ví o cem mluvím – zpusobily v mnoha zemích tak neúnosnou situaci, ze jsme dnes svedky tohoto stehování národú. Komunistický rezim v zemích východní Evropy, vcetne drívejsího Ceskoslovenska, byl slabý odvar toho, co se deje v techto zemích, a presto jsme utíkali. Jsem pro to, aby v kazdé zemi bylo mozno zít, a pak nebude nikdo mít starost s masívní migrací. Mám mnoho prátel mezi lidmi islámského vyznání a je mi jich líto, kdyz vidím a slysím jak jsou ze vsech tech nenávistných výpadú nestastní. Tato hysterie za úcelem vrazit klín mezi normální lidi není nic jiného nez co se delo pred 2. svetovou válkou u nás v pohranicí proti Cechúm a po válce proti Nemcúm. Uz je na case, abychom si uvedomili, ze jsme stvaní jen v zájmu nekoho, kdo potrebuje odvést pozornost a opet vydelávat na válkách – v neposlední rade i zredukovat obyvatelstvo, coz by melo také mnoho výhod. Nemáme problém islamizace, máme problém podívat se kriticky na to, co nám predhazují vlády a media.

 • Pro Němce to musí být velmi těžké, oni v podstatě pracují pro stejné síly a realizují to, co se nacistickému Německu nepodařilo – zastavit evoluci a udělat z lidí větší otroky, protože mají strach být jakkoliv spojováni s nacismem, i kdyby třeba jenom řekli svůj názor. Strach z nařčení z fašismu je mocná zbraň, ale skutečnými rasisty a fašisty jsou nyní multikulturalisté, fašisty a rasisty lze je poznat „po ovoci“, a jaké bude jejich „ovoce“ si může každý domyslet. Protiislamizační skupiny a aktivisté, kteří se navzájem různě obviňují a jsou obviňováni zejména z fašismu, by měli nyní táhnout za jeden provaz. Do vědomí lidí by se mělo dostat, kdo je tady nyní skutečný fašista a rasista. Multikulturalisté nadřazují zločinné rasy nad mírumilovné, a to je zrůdná forma fašismu a rasismu.

 • Paradoxně právě Německo bude tím, kdo zařídí zlom v nastalé situaci. Lidi, kteří celý život pracuji, nikdy nedostanou nic zadarmo, si nenechají líbit, aby z jejich daní byly placeny štědré dary nelegálním přistěhovalcům. V Německu brzy vznikne celonárodní síla, která bude velmi radikální. Čím déle bude trvat nesmyslné vítání ilegálů a jejich obdarovávání, tím radikálnější bude reakce Němců. Tato reakce pak bude řetězová a přenese se do všech postižených zemí. Jako menší zlo bych viděl deportovat ilegály zpět. Bude to levnější, než je tu živit a zachrání se tím mnoho životů.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*