Německá zpravodajská služba se stane pobočkou CIA

Německá zpravodajská služba se stane pobočkou CIA

Podle tiskové zprávy v deníku German Economic News ze 7. června pod titulkem „Merkel entmachtet BND: USA kontrollieren Spionage in Deutschlandnebo „ Merkel Ousts BND: US to Control German Espionage“, bude německému parlamentu brzy předán zákon, který musí být schválen německou kancléřkou Angelou Merkelovou, a vytvoří německou verzi CIA. Současná Spolková zpravodajská služba (BND) nebude ničím jiným, než pobočkou CIA.

BND má být podřízena CIA do takové extremní míry, že dokonce i americké korporátní špionáže proti německým firmám se stanou součástí tohoto za normálních podmínek německého provozu. Nezávislé kapacity BND budou oslabeny a budou nefunkční, podle nového zákona.

„V praxi to znamená, že zpravodajské služby USA (NSA) budou moci i nadále odposlouchávat v Německu každou společnost a každého jednotlivce.“

To včetně samotné kancléřky, jejíž telefonní konverzace byly již dříve odposlouchávány NSA, což vedlo k odporu. Teď to bude legální.

Zdá se to být součástí horečných příprav Západu na globální válku. Vyplývá to ze zprávy vydané dne 6. června v německém deníku Economic News, kde se uvádí, že německá vláda se chystá jít do války proti Rusku a má ve formě návrhu deklarující Rusko za nepřítele národa. Podle článku z deníku DWN: „Ruské tajné služby důkladně prozkoumaly návrh a v tomto důsledku byl poslán do Berlína drsný protest: „Šéf zahraničního výboru Státní dumy Alexej Puškov zveřejnil na svém Twitteru zprávu: „Rozhodnutí německé vlády, prohlásit Rusko za nepřítele ukazuje podřízenost Merkelové Obamově administrativě.“

Zpět 17. února, DWN oznámil, že německá kancléřka Merkelová „bude vyvíjet novou vojenskou doktrínu“ ve které prohlásí, že „Anexe Krymu Ruskem je základem pro vojenskou akci proti Moskvě.“

Vše dohromady jasně ukazuje podřízenost německé vlády Spojeným státům americkým v období příprav na válku NATO proti Rusku.
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Německá zpravodajská služba se stane pobočkou CIA

  • Celý svět se zbláznil a hlavně ty v EU, nebot proč máme poslouchat agrasivní a válečně laděné USA, které nás jen žene do ZÁHUBY!! EvroUnijní politici a generálové NATO, jsou šílený MAGOŘI, musíme od nich za včasu odejít, jinak nás stáhnou do poslední zničující války s Ruskem!!!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*