Německá vláda se prý zabývá kukaččími dětmi. U nich už nic nepřekvapí

Německá vláda se prý zabývá kukaččími dětmi. U nich už nic nepřekvapí

Německé ženy mají přiznat milence, který je biologickým otcem jejich dítěte. Nějaký chlápek se totiž u ústavního soudu nedomohl, aby jeho těhotná snoubenka prozradila skutečného otce.

„Nový zákon je reakcí na rok starý případ muže, který si nebyl jistý, zda je biologickým otcem svého dítěte. Pár se oženil když byla žena těhotná a muž se u soudu snažil manželku přinutit, aby přiznala svého bývalého milence. Žena se odvolala k ústavnímu soudu, který rozhodl, že neexistuje žádný zákon, který by ji k tomu přiměl a uvedl, že by v problematice otcovství uvítal novou legislativu“

Takže Německo musí takový kardinální problém jednoho trouby, který byl tak šíleně zamilovaný, že se se svojí partnerkou zřejmě namísto líbánek soudil, odpovědně vyřešit a rozvracet další páry.

První, co mne napadlo je, jak moc asi ten chlápek tu svoji partnerku miloval, když věděl, že je v jináči, a přesto si ji vzal a vzápětí se s ní soudil

Druhé, co mne napadlo je, že v článku se hovoří o odhadu 4 až 10% dětí, které mají nepřiznané biologické otce. Pokud jde Němcům o to, aby tu natalitu o 4 až 10% snížili, pak jsou na správné cestě, protože zkrátka těch 4 až 10% dětí se nenarodí a naopak vzroste počet potratů o 4 až 10%.

Třetí, co mne napadlo, jsou poznatky o společenských pravidlech např. u starých Slovanů nebo i jiných kmenů. Procházejícímu poutníkovi, který se stal váženým hostem, byla nabídnuta manželka nebo jiná žena pro jeho osvěžení. Počaté dítě bylo samozřejmě rovnohodnotně přijato do kmene a nikdo neřešil otcovství a kmen navíc obdržel nový genetický materiál.

My žijeme v takovém schizofrenním světě. Na jedné straně bezdětné páry usilují o adopci cizích dětí a když přijde na věc, jsou ochotné udělat i psí kusy, aby nějaké dítě získaly. Na druhé straně se ve fungující rodině najednou zjistí, že v ní žije kukaččí dítě a rozpoutá se brajgl kolem jeho biologického otce, po kterém bude vymáháno výživné. Ona ho mohla ta dáma docela klidně obelstít, ale zákon bude zákon, a tak bude ten chlápek solit a solit. Nebo obráceně, dáma bude oblouzena a následky je schopna řešit zatajením původu dítěte k jeho prospěchu, jenže stát vstoupí do její rodiny a rozmetá ji napadrť. Těch variant je přehršel a nejhorší varianta je, když se věci přírody znásilní odporným zákonem, namísto budování vzájemné důvěry mezi lidmi.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/nemecko-zakon-jmeno-biologickeho-otce-d8s-/zahranicni.aspx?c=A160830_074943_zahranicni_ale
Loading...

Podobné články

Komentář “Německá vláda se prý zabývá kukaččími dětmi. U nich už nic nepřekvapí

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*