Německá vláda propaguje sex mezi migranty a Evropany

Německá vláda propaguje sex mezi migranty a Evropany

Německá vláda zřídila explicitně ilustrovanou internetovou stránku věnovanou výhradně k podpoře sexuálního styku mezi nebílými „uprchlíky“ a Evropany.

Nová webová stránka s názvem „Zanzu- mé tělo slovem a obrazem“ – byla vytvořena centrem ministerstva zdravotnictví Bundeszentrale für gesundheitliche Aufklärung (Federální centrum pro výchovu a zdraví, BZgA) ve spolupráci s „Odborným centrem pro sexuální zdraví“ financovaným belgickou vládou zvaným Sensoa.

Ve svém úvodním videu, webová stránka výslovně uvádí, že jejich cílem je poskytnout „poradenství v oblasti sexu a sexualitě pro migranty, kteří nežijí dlouhou dobu v Německu.“

ZANZU obr 1

Rozdělena do šesti hlavních „témat“, webová stránka používá sexuálně explicitní nákrasy navrženy tak, aby vykreslily mezirasový sex tak často, jak je to možné.

Kromě toho, webová stránka také podporuje homosexualitu, lesbismus, bisexualitu a „transgenerismus.“

zanzu obr 2

Webová stránka je vytvořena v arabštině, perštině, turečtině a devíti evropských jazycích, ale z obsahu tohoto webu a projednávaných témat jasně vyplývá, že je zaměřena na nebílé občany z třetího světa.

Například, pod hlavičkou „vztahy a pocity“, webová stránka podrobně vysvětluje, co znamená „násilí ze cti“ a proč je nepřijatelné v Evropě.

Čest znamená, že je osoba cenná pro sebe i společnost. Někteří lidé si mohou pro sebe vybrat, jak žít čestným způsobem. Pro ostatní lidi, je to rozhodnuto jejich rodinami nebo společnostím. V tomto případě reprezentujete svou rodinu. Vaše chování ovlivňuje všechny členy vaší rodiny. Násilí ze cti je zakázáno zákonem.

 

„Násilí ze cti“ je samozřejmě téměř výhradně muslimský fenomén, nejčastěji namířen proti ženám, která tak či onak neuposlechnou mužů v jejich rodinách pokud jde o vztahy, oděv, nebo chování.

zanzu sexualni nasili

Další část webu pod titulem „právo a zákon“, se dokonce pokouší vysvětlit nebílým vetřelcům, že by se neměli zapojovat do sexuálního násilí na ženách.

Kdyby někdo, ať je již odkudkoliv, potřeboval vědět, co to znamená, webová stránka se to pod názvem „Co je sexuální násilí?“ Snaží vysvětlit takto:

Sexuální násilí

Sexuální násilí je, když vás někdo ohrožuje, použije na vás násilí, nebo využívá vaší bezbrannou pozici, aby mohl mít s vámi sex. To je zločin. Některé formy sexuálního násilí jsou sexuální nátlak, pohlavní zneužití a znásilnění. Lidé, kteří se dopustili sexuálního násilí, mohou být za to přísně potrestáni.

Je to také určitá forma sexuálního násilí, pokud vás někdo napadne slovně nebo činy, které jsou sexuální a pokud vás tím někdo chce ponížit.

Tak například: někdo učiní neslušné poznámky o vás ve vaší přítomnosti, dotkne se vás, obtěžuje vás telefonicky, e-maily, nebo SMSkami, ukáže vám pornografické obrázky nebo videosekvence proti vaší vůli.

Mimochodem: ženy a dívky jsou často napadeny, ale můžou být i muži a chlapci.

V další sekci nazvané „mrzačení ženských genitálií“, jsou útočníci poučeni, že „mrzačení ženských genitálií, je také nazýváno ženská obřízka“ a i přesto, že se to „dělá z kulturních důvodů“, je to v Evropě ilegální a zakázáno zákonem.

zanzu obr 3

Zabývajíc se „druhy sexu“, skutečný záměr webové stánky je zřejmý: téměř každý obrázek znázorňuje páry odlišných ras.

Zanzu sexualni pozice

Vzhledem k tomu, že jsou webové stránky zaměřeny na „imigranty“ a ne Němce, jejich význam nemůže být zaměněn: že nebílým je řečeno váhavými termíny, že mají považovat sex s bílými Němci jako normu.

Důsledky této státem podporované propagace mezirasového sexu jsou udivující, když si jen vzpomeneme na masové silvestrovské sexuální útoky ve městech po celé Evropě, a nekonečné zprávy o znásilňování a sexuálních útocích, ke kterým dochází na denní bázi.

Ještě výmluvnější je však skutečnost, že tato oficiální vládní internetová stránka odhaluje pravý účel za prosazováním „multikulturalismu“ a masové migrace: fyzické zničení bílé rasy prostřednictvím míšení ras.

 

(zdroj: http://newobserveronline.com/ překlad: svobodnenoviny.eu/ fotografie: zanzu.de)
Loading...

Podobné články

 • EK, naprosto s vámi souhlasím.
  Tohle je opravdu bordel. Teda, ne že bych mu to nepřála, ale Adolf se musí obracet v hrobě.
  Na tohle můžou přijít jen ty slavné prohumánní organizace, kterých je po světě jak máku a znepříjemňují život obyčejným lidem svými výmysly a ti obyčejní lidé na to vždy doplatí. Jen doufejme, že tuto propagaci sexu nepoužívají v Německu při hodinách sexuální výchovy. Protože jestli ano, tak se toho chytne ta naše česká „i já, jako ministryně školství“, tak to dopadne jako s její slavnou inkluzí a posype s tím i do českých škol, kde našim dětem, našim dcerám bude tlačeno do kebulek, jak jsou ti primitivní a negramotní dobří samci a jak nás obohatí.
  Je mi z toho fyzicky zle. Kdyby mi na moje dítě takový parchant sáhl, propíchnu ho jako sele.

 • · Edit

  A to jsme považovali Husáka a Biľaka za to nejhorší!
  Kdy už to konečně VRCHNOST ČR POCHOPÍ!?
  Tady jde o likvidaci Evropy – komu to není jasné???

 • To je nacismus naruby, to je Geblsovská propaganda naruby. Za třětí říše takhle nacisti propagovali a množili árijskou rasu. Dnes Merklová propaguje a tím i navádí jak správně vyrábět multikulturní rasu Árijců a muslimů, tím se tak zbavit nepohodlných Němcú. Ještě je třeba na tento šílený experiment přidat dotace s EU a máme o nový evropský multinárod zaseto. Co se ale zklidí, to už nikoho nezajímá!!!!

 • Takže Merkelová je ober bordelmamá. Z Německa udělá nevěstinec. Za chvíli uzákoní, že aby se předcházelo znásilnění, musí být německé ženy mužům po vůli kdekoliv a kdykoliv. Merkelová patří do blázince a Evropa se musí rozpadnout, aby se zachránila.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*