Německá státní televize oslavuje, že koronavirus zabíjí lidí

Německá státní televize oslavuje, že koronavirus zabíjí lidí

„Satira“ pro německou státní televizi oslavuje šíření koronaviru, protože zabíjí lidi v rozvinutých zemích, které jsou zodpovědné za změnu klimatu.

Moderátor tohoto díla tvrdí, že planeta se „prakticky uzdravuje“ a že virus je „spravedlivý“, protože „se staří lidé hromadí, zatímco mladí bez námahy přežijí“.„To je prostě spravedlnost, protože za posledních 50 let generace 65+  tlačila planetu ke zdi,“ tvrdí moderátor,

 

Skutečnost, že lidé s kardiovaskulárními chorobami také ve větším počtu umírají, je také dobrá věc, protože je má mnoho Američanů a Amerika je pro podporu finančního růstu špatná.

Toto dílo také chválí kolaps globálního leteckého provozu a snížení znečištění ovzduší v Číně a tvrdí, že to povede k „zelenému ráji“ a že „stejně nás je příliš mnoho“.

„Takže koronavirus je pravděpodobně jen překrásný a citlivý reflex přírody, který ukazuje lidem, kdo tomu ve skutečnosti velí,“ uvedl moderátor před tím, než dodal: „Korona je tady, protože si nic lepšího nezasloužíme“.

Ať už jde o satiru, nebo ne, to je to, čemu současní environmentalisté skutečně věří, a mnozí z nich zastávají názory, které jsou ještě extrémnější.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Německá státní televize oslavuje, že koronavirus zabíjí lidí

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*