Německá škola s 99% žáků s migračním původem je nyní nucena najmout bezpečností složky

Německá škola s 99% žáků s migračním původem je nyní nucena najmout bezpečností složky

Německá základní škola v Berlíně, která má populaci žáků, kteří jsou téměř všichni migračního původu, byla kvůli eskalaci násilí nucena najmout bezpečnostní stráž.          

Škola, která učí děti ve věku od šesti do dvanácti let, zaznamenala mezi žáky nedávný nárůst násilných incidentů a zaměřila se na učitele ve třídách, píše Berliner Zeitung.    

Základní škola Schoeneberg Spreewald rozhodla, že počty útoků tak vzrostly, že jediným řešením bylo najmout bezpečnostní firmu, která bude moci zasáhnout a zastavit násilí.

Ředitel školy Doris Unzeit uvedl, že v minulém roce bylo hlášeno 30 velkých násilných incidentů: „Během uplynulého roku násilí vzrostlo natolik, že jsme nyní museli přijmout toto opatření,“ uvedl.Unzeit obhajoval najmutí bezpečnostní služby a uvedl: „Mělo by to zlepšit pověst školy a zajistit, aby se děti mohly znovu v klidu učit.“

Mnoho škol v Berlíně má velký počet žáků z prostředí migrantů – ale s 99 procenty žáků s migračním pozadím, Schoeneberg Spreewald je neobvyklá i u německých standardů.

Deník Breitbart London v roce 2016 napsal, že asi 40 procent dětí ve věku do pěti let v Německu má migrační pozadí.

Německá populace ve stejném roce vzrostla kvůli masové migraci o 346 tisíc, protože počet úmrtí převyšoval počet lidí narozených v zemi.

Oblastní manažer Masieh Jahn z bezpečnostní společnosti Rheinische Sicherheitdienst, která byla najata školou, uvedl: „Je šokující, jak násilné jsou děti ze základních škol,“ a dodal, že jeho zaměstnanci „umí hovořit německy, turecky a arabsky, což zaručí důvěru žáků a rodičů. Jsme pro ně hlídací psi.

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: AP)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*