Německá škola přinutila školačky nosit hižháb

Německá škola přinutila školačky nosit hižháb

Německým školačkám bylo řečeno, aby nosily muslimský hidžáb jako součást společenského experimentu, aby se otestovalo, zda budou němečtí občané vůči nim rasističtí.

Šest dívek si před návštěvou střediska Lünen obléklo islámské závoje. Podle učitele, který skupinu pozoroval, se starší lidé na dívky dívali se skepticismem, a když jim bylo řečeno o sociálním experimentu, odpověděli: „Držte se odtud daleko s tímto nesmyslem.“

Dívky účastnící se experimentu uvedly, že jim dal hidžáb pocit sebevědomí, cítily se podivně a byly sledovány.Webová stránka Gates of Vienna se stěžovala, že jsou dívky připravovány „pro život v zákonu šaría“.

„Je to, jako kdyby trénovaly svou cestu k tomu, jak se chovat, jakmile bude islám v Německu dominantní – což pravděpodobně nastane během jejich života,“ stálo v komentáři na blogu.

 

Zatímco vyjadřuje soustrast, že Němci diskriminují muslimy, příběh se nezmiňuje o skutečnosti, že šikanování nemuslimských německých dětí v převážně migranty naplněných školách je obrovským a rostoucím problémem.

Matka studentky ve škole ve Frankfurtu informovala deník BILD, že její dcera byla muslimskými dívkami tak šikanována, že „jí musela kvůli její ochraně vzít ze školy.“

„Byla mlácena a útočili na ní verbálně na cestě do školy,“ uvedla matka a vysvětlila, že ke zneužívání docházelo proto, že její dcera má blond vlasy, nenosí šátek, má německo-hebrejské jméno a je křesťanka.

Když byl ředitel školy o situaci informován, řekl matce, aby své dceři zakryla obličej hidžábem.

Začátkem tohoto roku předseda německé Asociace učitelů varoval, že školy s více než 70% studenty s migračním pozadím se vymykají kontrole a útoky na učitele a židovské studenty jsou na běžném pořádku.

Heinz-Peter Meidinger řekl deníku BILD, že příběh v Berlíně o muslimských žácích z řad migrantů, kteří nechávají kolovat záběry ISIS ze stínání, nebyl osamělý případ a že taková propaganda se „šíří jako „nekontrolovaný požár.“

Zatímco se levice pokouší hidžáb oslavovat, ve zbytku světa je považován za symbol útlaku.

Podle muslimské reformátorky Asry Q. Nomaniová muslimský šátek představuje „kulturu čistoty“, která „zakrývá, segreguje, podřizuje, umlčuje, uvězňuje, zabíjí ženy a dívky po celém světě.“

Němci se mezitím obávají, že jim je vštěpováno, aby akceptovali nový způsob věcí po politice otevřených dveří Angely Merkelové, která v posledních třech letech pustila do země více než milión převážně muslimských migrantů, přičemž reklamy a televizní pořady stále více oslavují islámskou kulturu.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*