Německá pracovnice s uprchlíky připustila, že se mýlila a chce se přestěhovat do Polska

Německá pracovnice s uprchlíky připustila, že se mýlila a chce se přestěhovat do Polska

Pracovnice s uprchlíky, která kdysi uvítala rozhodnutí Angely Merkelové otevřít hranice Německa pro více než milión, převážně muslimských migrantů připustila, že se mýlila a chce emigrovat do Polska s tím, že: „Pro Německo je příliš pozdě.“      

Po založení Asociace pro pomoc uprchlíkům Working Group Asylum + Human Rights v roce 2012 Rebecca Sommerová nadšeně vítala záplavu migrantů, kteří začali v druhé polovině roku 2015 přicházet do Německa.

„V té době jsem chtěla pomoct všem a opravdu jsem věřila, že všichni tito lidé prchají před peklem a byli ve stavu naprostého utrpení,“ řekla Sommerová polskému týdeníku Do Rzeczy.

Spolu s více než 300 dobrovolníky začala Sommerová poskytovat nově příchozím jazykové kurzy němčiny  s cílem pomoci jim začlenit se do společnosti.

S počáteční nadějí, že „jejich středověký pohled se časem změní,“ Sommerová si brzy uvědomila, že „muslimští migranti vyrostli s hodnotami, které jsou naprosto odlišné, oni podstoupili vymývání mozku od svého dětství a jsou indoktrinováni islámem a absolutně nemají v úmyslu přijmout naše hodnoty.“Pozorovala také, jak se přistěhovalci „dívají na nevěřící s opovržením a arogancí“, poté, co jí začali označovat za „hloupou německou děvku“, což vedlo k tomu, že ostatní dobrovolníci uprchlíky opouštějí.

Sommerová nyní připouští, že navzdory svým dobrým úmyslům se totálně mýlila a že muslimská migrace představuje existenciální hrozbu pro způsob života v Německu, což je problém, jenž se jen zhorší procesem sjednocení rodin, kdy migranti budou moci pozvat své příbuzné, aby zůstali v Německu.

„Pokud se Polsko a Maďarsko nedohodnou na této otázce, mohli byste se stát zeměmi, do kterých budou Němci a Francouzi prchat. V Evropě byste se mohli stát ostrovem stability,“ uvedla Sommerová a dodala, že byla osobně pětkrát napadena arabsky mluvícími muži.

Ve skutečnosti je strach ze sexuálních útoků v Německu tak běžný, že se zde prodávají jako koláče bezpečnostní šortky s vysokofrekvenčním alarmem.

Po hromadném sexuálním obtěžování žen v Kolíně nad Rýnem před dvěma lety, policie v Berlíně vytvořila „bezpečné zóny“, kde se mohly ženy ukrýt před potenciálním napadením. Policejní statistiky za rok 2016 ukazují, že celá polovina zločinů v Berlíně byla spáchána migranty.

Sommerová dospěla k závěru, že sjednocením rodin bude Německo zaplaveno muslimskými migranty a že politický islám, který začal působit ve školách, politických stranách, vládě a policejní síti, se nakonec stane zcela dominantní.

„Pro Německo je již příliš pozdě,“ dodala.

 

(Infowars/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*