Německá policie propustila migranta podezřelého z napomáhání vraždy maďarské hospodyně

Německá policie propustila migranta podezřelého z napomáhání vraždy maďarské hospodyně

Jednatřicetiletý syrský migrant byl zatčen v Kaiserslauternu za vraždu 48leté maďarské ženy v domácnosti, ale nakonec byl propuštěn, uvádí maďarský zpravodajský portál Origo.

Německá prokuratura uvedla, že nebyly nalezeny žádné důkazy o tom, že by se muž přímo podílel na vraždě ženy, která byla identifikována pouze jako Diana, ale muž je stále vyšetřován, zda byl do činu zapleten jako spolupachatel.Přestože je stále vyšetřován, policii to nezabránilo v jeho propuštění.

Origio uvádí, že Maďarka Diana jela loni poprvé do Mnichova, aby nastoupila na ošetřovatelské místo, ale nakonec tuto práci ze zdravotních důvodů odmítla.

Poté odjela do Kaiserslauternu, kde našla práci jako hospodyně pro americkou rodinu.

Německá policie krátce před Vánocemi zatkla jednatřicetiletého syrského žadatele o azyl, obviněného z vraždy. Muž také skončil ve vazbě, protože u něj hrozilo nebezpečí útěku, ale později byl propuštěn.

Německá policie vyšetřuje případ vraždy, a přestože bylo na místě činu zaznamenáno 140 stop, policie tvrdí, že má stále spoustu otázek.

Stále hledají, kde přesně Diana žila, pro koho ještě pracovala a kdo ji naposledy viděl mezi 4. a 14. prosincem.

Policie má v současné době podezření, že vražda mohla být spáchána mezi 11. a 13. prosincem, ale hledá také očité svědky, kteří mohli vidět pachatele odnášet tělo z místa činu.

Jejich současný předpoklad je, že žena nebyla zabita na místě, kde bylo tělo nalezeno, ale její vrah ji tam převezl až později.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*