Německá kancléřka Merkelová: „podporuji Drahoše“

Německá kancléřka Merkelová: „podporuji Drahoše“

Jiří Drahoš v minulosti občanům prozradil, že je fascinován německou kancléřkou Merkelovou, která de facto pozvala „uprchlíky“ do Evropy. Věřím tomu, že Angela Merkelová ve skrytu duše podporuje Drahoše, i když nahlas asi nic neřekla.

Mimochodem, pro německou kancléřku Merkelovou by bylo zvolení Jiřího Drahoše politické vítězství. Proč? Protože Jiří Drahoš, jak sám prohlásil, není profesionální politik. Dále pan Drahoš podepsal Výzvu vědců proti strachu a lhostejnosti. Vlastně všichni, kteří podepsali tuto výzvu dali veřejnosti najevo, že „všem uprchlíkům, kteří v Evropě hledají útočiště, by mělo být zajištěno bezpečí a důstojné zacházení. Muslimové jsou nespravedlivě házeni do jednoho pytle s teroristy“. Myslím, že kancléřka Merkelová má nepochybně i z tohoto radost. Mít na Pražském hradě neprofesionálního politika, který je její osobou fascinován, a má na některé věci stejný pohled, je vítězství Merkelové.

Pamatujme, co řekl prezident Miloš Zeman Angele Merkelové na Pražském hradě. A to, že „My jsme nikoho nezvali, tak nám nenuťte kvóty“. Nevím, co by J. Drahoš, který se v minulosti sešel s Merkelovou, jí řekl, kdyby byl prezidentem. S největší pravděpodobností by Drahoš nechránil náš národní zájem, kterým je odmítnutí povinných kvót. Ono se něco špatně odmítá, když to prosazuje člověk, kterým je J. Drahoš fascinován.

Můžeme teď prohlásit, že by se Jiří Drahoš v budoucnu spojil s Angelou Merkelovou a uzavřeli by jisté spojenectví? A to spojenectví ohledně povinných kvót? Ať si každý odpoví sám. Ale za sebe říkám, že v žádném případě nechci, aby Česko přijmulo kvóty a aby německá kancléřka byl častým hostem na Pražském hradě.

Česká republika musí být suverenním státem a mít v čele profesionálního politika. A ne člověka, který je fascinován Angelou Merkelovou. Takovýto neprofesionální politik by nechránil národní zájmy České republiky.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Ziji v Nemecku pres 30 let, tím mám daleko lepsí kontakt s lidmi, nez vetsina, tak zvaných zpravodajú. Nekdy zasnu co se od techto novinárú dovídám z médií. To, co zde stoji v komentárích, mohu klidne podepsat. Jen me nekdy mrzí, kdyz jsou nemci povazováni za poslusné hlupáky. Verte, ze i tady jsou lidé, kterí mají v hlave víc nez seno a jsou schopni veci videt takové jaké jsou. Je to vlastne asi vsude stejné. Jak v Cechách, tak i tady se vyskytují ovce, ovcáci – kterí jeste nepochopili, ze jsou vlastne také jen ovcemi, a ti, kterí jsou lidmi s vlastním názorem a nároky na svobodu. Vsechny nás pak chtejí ustvat vlci. Jsem odpúrcem voleb, protoze stále volíme politické strany a tudíz nejakou ideologii. Pri kazdých volbách se diskutuje koho volit a koho ne a prikládá se tomu obrovský význam. Kdyby volby stran neco prinesly, pak by byla Evropa ráj na zemi – a kam to doslo a jeste dojde?
  Vyjímku vidím pri prímé volbe – v tomto prípade prezidenta. Tady je volena osobnost – a to je dúlezité! V Nemecku tuto moznost nemáme a taky to tak dopadá. Tahle kanclérka, od které je slyset jen „meli bychom, budeme, zvládneme, musíme“ – a podobné hloupé výroky, by pri prímých volbách neuspela. Leda, ze by byly výsledky „poopraveny“. Jsme vsichni v Evrope svázáni do kozelce a beda, kdyz se nekdo chce pout zbavit. Jsme pod nadvládou nemorální a zvrhlé lúzy. A, bohuzel, ve vsech státech je stále jeste dost poslusných ovcí a prihlouplých, nebo naivních pomahacú.
  Kdybych mohla, volila bych také Zemana. Stojí nohama na zemi a snad by mohl nekterým tragéiím zabránit, nebo je alespon zmírnit. Hlavne mu preji pevné zdraví, aby to vsechno bez úhony preckal.

 • Merklová dobře ví, že Drahoš bude jejím poslušným psíkem. Nebude s ním mít problémy. Za to naše zem by měla s jeho servilními postoji určitě problémy. A to jeho přátelství s Kalouskem by měl být polibek smrti. Ale jeho zfanatizovaní příznivci tohle nevidí. Horáček se svými penězi asi tak jako na Staromáku sehnal na včerejší debatu mladou sorosovskou gardu na aplaus a křičení. Zemana je mi líto, protože kromě nepřátel z řad havlárny a dobře prosperujících umělců a již zfanatizované mladé sluníčkářské gardy mu budou ještě dělat podrazy ze zámoří a EU. Myslím, že ti, kteří by chtěli pomocí falše dosáhnout úspěchu Drahoše mají velkou naději v hlasech ze zahraničí a možná i v konečném IT programu což nikdo neví odkud je a nikdo ho nekontroluje. A tak se mohou dít věci tak jako v posledních volbách a minutách, kdy stranám, které byly na odpis zázračně postoupily.

 • Drahoše podporuje Merkelová, Kalousek a jim podobní. To mi stačí k tomu, abych ho nevolil.

 • Merkelova, tahle pokrytecka, rafinovana a prolhana ropucha nemuze byt pro nas referenci koho mame volit. Jeji dny jsou doufam secteny, Nemci odmitnou GroKo a to bude jeji konec.
  Merkelova podporovala jako svazacka a aktiistka FDJ na spici DDR komunisticky rezim utlaku. Plivala tenkrat na zapad a USA. Po padu zdi zacala plivat na CCCP, ted plive i na Rusko. Je poslusnou loutkou, propagujici americky NWO, coz je zlo!!! K nemu patri i masova imigrace ekonomickych muslimskych parazitu do Evropy, kterou podporuje. Bez horni hranice pro Nemecko s prerozdelovanim i na Cesko skrze kvoty, ktere jsou zavazne.
  Trump k ni citi jenom odpor a ignoruje ji, kde jen muze.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*