Němcům by mohly být zabaveny jejich děti za protimigrační rasistické příspěvky na Facebooku

Němcům by mohly být zabaveny jejich děti za protimigrační rasistické příspěvky na Facebooku

Němcům, kteří učiní rasistické protimigrační příspěvky by mohl stát zabavit jejich děti a mohli by přijít o své zaměstnání, podle Asociace německých advokátů.

V článku nazvaném Racism and parenting: Threatening loss of custody? ( Rasismus a výchova: ohrožení ztráty opatrovnictví), právnička Eva Beckerová, předsedkyně Pracovní skupiny na rodinné právo německé advokátní komory, nastiňuje podmínky, za kterých by mohly „xenofobní“ příspěvky na Facebooku učinit z rodičů terče.

I když Beckerová tvrdí, že by samotné příspěvky proti rozdělení migrantů v Německu nemusely ihned vést k ukončení rodičovských práv, tyto názory by snadno mohly vést k vyhození dotyčného z jeho práce.

Němcům by mohly být zabaveny jejich děti za protimigrační příspěvky na Facebooku

Vyjádření nějaké formy násilí proti migrantům by představovalo dostatek důkazů pro soudní jednání k odebrání dětí z jejich domovů, podle Beckerové.

I když to vypadá jako velmi vysoká laťka, zbytečné pohrůžky násilím se na internetu objevují každý den, přičemž drtivá většina se děje zcela bez trestu.

Vzhledem k tomu, že se v Německu údajně zakrývají případy znásilnění ze strany přistěhovalců, pojem rozzlobený otec, který učiní násilné komentáře „v afektu“ sdílené na Facebooku jsou zcela nepřijatelné. Ačkoli se tyto připomínky samozřejmě příčí, měly by skutečně vést až k odebrání dětí rodičům ze strany státu?

Beckerová naznačuje, že rasistické a xenofobní výroky v přítomnosti dítěte, které na dítě představují „negativní vliv“, by měly být vyšetřovány úřady.

Beckerová poradila partnerům, aby shromaždovali screenshoty Facebookových komentářů a další internetové aktivity v případě, že uvažují o podaní návrhu k soudu.

Jak jsme již informovali, zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg byl přistižen v rozhovoru s německou kancléřkou Angelou Merkelovou, kdy diskutovali o plánu cenzurovat v Německu protimigrační příspěvky na Facebooku.

„Pracujete na tom?“ Zeptala se údajně Merkelová. „Ano,“ odpověděl Zuckerberg předtím, než byl vypnut jejich mikrofon.

Ti, kteří budou shledáni vinni z protiuprchlických poznámek dostanou pokutu až do výše 5000 eur nebo 120 dní ve vězení. Na tento program má dohlížet Network Against Nazis (Síť proti nacistům), skupina vedená levicovou aktivistkou Anettou Kahane.

Jak jsme již dříve informovali, Kahane pracovala jako Stazi informátor pod kódovým označením „Viktoria“ v letech 1974-1982. Role Stazi byla špehovat obyvatele východního Německa a využít své rozsáhlé sítě informátorů k dopadení politických disidentů.

 

 

InfoWars/svobodnenoviny.eu

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

  • Tohle nedělalo ani STB ne ? To je už fakt vyšší level zabavovat děti. Někdo tu záčíná zase zapomínat, že jeho moc je jen fiktivní a byla mu jen propůjčena. A opět připomínám – nesměřujte svůj hněv vůči důsledkům (migrantům), ale vůči příčině – politikům a nevoleným EU úředníkům.

  • Němci nemají koho volit. Vždy to bude velká koalice CDU/SPD a tak si mohou dělat co chtějí. Ostatní strany jsou levicové. Zbývá jen jedna a ta je opravdu tak trochu nacistická a nikdy nedosáhne na většinu. Dříve CDU (v západním Německu)pravicová byla, ale nyní ji má v moci bývalá Stasi s Merkelovou. S Německem to nevidím dobře. Že v Německu bude stále víc cizinců a že „made in Germany“ ztratí význam jsem čekal. Ale že tam nastane takový politický převrat to mě ani ve snu nenapadlo.

  • Žiji 26 let v Německu. Odešel jsem právě z těch důvodů, které mne opět dohnaly. Z Německa se stala šílená, levičácká, denunciační obluda, kda už jen, zatím dostatečný, blahobyt drží vše pohromadě. A držíme huby, jako za DDR a ČSSR a spol.
    Ale vše jen potvrzuje, že největšá zlo pochází z leva. V Německu existují tzv. konzervativní strany CDU a CSU. Není na nich pravicového ani za mák, jsou všechny stejné, levičáckí. a k tomu katastrofa po názvem „ZelenÍ“ a komunistická havěť – Die Linke.Čili extrémní levice. Hon na čarodějnice jako vystřižený z doby Mc Cartysmu v USA, jenže naopak. Udávat mážete každého, kdo se vám nelíbí. Stačí ho očernit jako neonacistu, pravicováho radikála apod. A kola dobrácké, levičácké inkvizice se rozjedou. Je to den ode dne horší, jen se utěšuji tím, že umírající kobyla nejvíce kope.
    Viz DDR a ČSSR 1989. Jedno je jisté, až budu mít konečně nárok na penzi, tak to tu balím. Nechci umřít pod minarety.

  • Frau Merkel si myslí, že jí EU patří. S odebíráním dětí a posíláním na převýchovu mají Němci zkušeností dost. Politici EU jsou nebezpeční a žijí mimo realitu za nepřiměřeně vysoké platy, které jdou z našich daní. Platíme si ty, kteří nás šikanují na každém kroku. Je to normální? Není. Už konečně přestaňme volit ty, kteří jsou ochotní přenechat naší zem cizákům jen za to, že budou pár let ve vysoké a dobře placené funkci. Zrušme koryta a svině odejdou.

  • Mám trojnásobné štěstí. Za prvé: nežiji v Německu. Za druhé: Děti mám už dospělé a žijí sami ve svých vlastních rodinách. Za třetí: Nikdo mě nemůže vyhodit ze zaměstnání, protože se živím sama. Nikdo mě nechtěl zaměstnat, protože jsem byla pro zaměstnavatele stará. A teď vážně. Tento stav se nedá dlouhodobě takto velkým násilím udržet. Praskne to a bude to průšvih. Žádný Němec a ani nikdo jiný nebude pouze a jenom cinkat klíči.

  • Loupeživá sociální politika a zvrhlá byrokracie. To jsou problémy, které vládnou v EU. Obrovské množství nejrůznějších spolků, které vyrábí problémy, aby na jejich řešení čerpaly dotace, nás omezuje na každém kroku. Ze společných peněz se financují organizace, které nás chtějí omezovat, brát nám naše peníze a domovy a dávat je migrantům, kteří sem přijdou bez dokladů. To je činnost, kterou si platíme ze svých daní. Všechny spolky, které by se bez dotací z EU neuživily, by bylo třeba zrušit. Přerozdělování je zvrhlé a nemůžeme to dlouho vydržet.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*