Němci zvolili islamizaci Německa, očekávají letos další miliony muslimů

Němci zvolili islamizaci Německa, očekávají letos další miliony muslimů

V nedávných volbách Němci potvrdili svoji podporu Angele Merkelové, tedy dalšímu masovému přijímání muslimských imigrantů. Němečtí analytici pro letošek odhadují až 5,3 milionů muslimů.

Článek zde: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/398003-pet-scenaru-pro-nemecko-nejhorsi-pro-letosek-pocita-s-peti-miliony-migrantu.html

V tisku jsou sice komentáře, že němečtí voliči vystavili Angele Merkelové účet za přijímání uprchlíků, ale když se podíváme na nedávný výsledek voleb ve 3 spolkových zemích, tak strany CDU, SPD a Zelení – (tedy strany, které masovou migraci muslimů do Německa podporují) s jasným přehledem vyhrály. Strana proti islamizaci Německa AfD získala příliš málo hlasů, aby mohla cokoliv ovlivnit.

http://zpravy.idnes.cz/ohlasy-na-nemecke-zemske-volby-dzf-/zahranicni.aspx?c=A160314_080955_zahranicni_jkk

Dá se tedy říct, že Němci si islamizaci svojí země volí dobrovolně a s rozvahou.

Když si člověk v článku přečte 5 scénářů pro Německo, tak si myslím, že je celkem jedno, který scénář nastane, protože muslimští migranti se žádným scénářem řídit nebudou. Pro ně je cílem Německo bez ohledu na to, zda se bude v Sýrii či Libyi válčit, nebo nebude.

Třeba by Němcům dokázal poradit náš ministr zahraničí Zaorálek, který muslimskou imigraci do Evropy svedl na Rusy – cituji: „Rusové jsou třeba velice činorodí v tom, že nám uprchlíky vozí všelijakými severními cestami, například letecky. Je doloženo, jak nám naši slovanští bratři pomáhají v tom, aby nás zásobovali co největším množstvím uprchlíků.“ http://svobodneforum.cz/zaoralek-obvinil-rusko-zasobuje-evropu-uprchliky-a-prizivuje-krizi/. Lubomír Zaorálek tak potvrdil dřívější slova dalšího našeho ministra Martina Stropnického-cituji:„Podle informací jeho maďarského kolegy Rusové na Balkáně převáželi uprchlíky k hranicím s EU.“

Myslím si, že trapnějších vyjádření našich ministrů jsme se dočkat nemohli.

Ale to jsem trochu odbočil.

Naši politikové nás s výjimkou prezidentů Klause a Zemana ujišťují, že nám žádný masový příliv muslimů nehrozí.

Ale co když do Německa letos dorazí ne 5,3 milionu, ale třeba „pouze“ 3 miliony muslimů?

Zvládnou toto němečtí občané sami, když ve volbách dali Angele Merkelové jasně najevo, že ji v otázce islamizace Německa podporují?

Já mám obavu, že ne a co když se statisíce muslimů „přelijí“ do naší země?

Co nám potom budou vyprávět Bohuslav Sobotka s ministrem Chovancem?

Že se nic neděje?

  V této otázce prokázali vyspělost slovenští voliči, když na Slovensku zvolili politické strany, které zásadně odmítají jakékoliv kvóty a jakékoliv muslimské běžence. Jsem přesvědčený, že v případě ohrožení Slováci budou bránit svoje hranice i za použití násilí. A ono o velmi vážné ohrožení skutečně jde.

Ale co my?

Troufneme si uzavřít hranici s Německem a Rakouskem?

Přiznám se, že do budoucnosti hledím docela s obavami.

 

(ilustrační obrázek Foto: Reuters)
Loading...

Podobné články

4 Komentáře “Němci zvolili islamizaci Německa, očekávají letos další miliony muslimů

  • Copak by si o tom asi pomyslel strýček Dolfi, že se mu po Raichu potloukají bandy negrů a Asiatú, kradou, znásilňujou a dělají bordel? 🙂

  • Proč se všichni politici dobrovolně podvolují nesmyslnému diktátu vůdkyně Merkelové. Což ty politici jsou tak neinteligentní nebo se bojí o svůj ´post a jsou schopni jednat v neprospěch svého národu, kterému by se měli za své činy zodpovídat. Oni se povýšili na to, že mohou opět rozhodovat o nás bez nás. Tragedie je, že v Bruselu je strašná spousta darmožroutských politiků, kteří jsou úplně mimo, ale za svou loajalitu jsou královsky odměnováni. Mnohým to stoupne do hlavy a sami se cítí jako veledůležití. Myslím, že i u nás máme politiků mnohem více než je zdrávo. Chce to hlavně chytré lidi, kteří si umí uvědomit, že každá blbost a usnesení proti našemu národu postihne všechny včetně jejich veličenstev. Oni snad podcenují, že mnoho lidí není hloupých a vidí ty strašná rozhodnutí, které oni činí a ještě to lidem okecávají jak to mají chápat. Můžeme si jedině přát více takových mužů jako je pan prezident Zeman, Veleba, Okamura a jim podobných. A v zahraničí se můžeme inspirovat panem Orbánem a panem Fitzou.

  • · Edit

    Bude třeba zavřít hranici s Německem.Ne obchodní, vozit kooperace potřebují , aby je uživili.
    Já vím, že se to blbě říká, ale posílení ostrahy není ještě plot.

  • Pan Sobotka nám dnes z Bruselu přivezl nový Mnichovský diktát 2016, takže historie se opakuje, děkujeme za zradu českého i evropského národa pane premiére. Tak jste se zařadil mezi Háchovce i vaší socdemáckou sebrankou. Lidi na vás nezepomenou, nazradu se nezapomíná. Za jednoho islámistu z Řecka 5 nových z Turecka ještě vyzbrojených za naše peníze. Tak tohle se nepovedlo ani Adolfu HITLEROVY v roce 1938 v Mnichově!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*