Němci už Merkelovou nechtějí

Němci už Merkelovou nechtějí

Podle deníku Metro, Merkelovou nechce 80% obyvatel Německa. Dokonce i střední třídy i ty nejnižší. Bravo Frau Merkel, tou uprchlickou krizí jsi dostala na prdel.

Nedivím se ani tomu, že Němci Merkelovou jako kancléřku nechtějí. To, co způsobila v roce 2015, jejím srdečným pozváním uprchlíků do Německa, bylo krajně nezodpovědné a vlastizrádné.

Být Němcem, budu Merkelovou žalovat mezi prvními. Merkelová si to skutečně nezaslouží a měla by odstoupit. Vždyť, co je pro Německo větší ostuda, než neschopná labilní americká loutka Merkelová?

Opravdu jsem toho názoru a myslím, že je většinový, že Angela Merkelová by měla neprodleně odstoupit a přenechat vládu lepším.


Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Němci už Merkelovou nechtějí

  • To to trvá než se normálni selské uvažování dostane na povrch. Ale bacha silný americký spojenec má Merkel prokádrovanou a má být letos na zasedání Bilderbergu. Že by moc peněz ji nějak neochránila a neměli něco s n í už v plánu. Uvidíme. Od celé řídící světové jednotky nelze nikdy čekat nic dobrého.

  • Popravdě se divím, že na ní nějaký němec ještě nepoužil vysoce nedemokratické metody. Kolik žen že to tam znásilnili ? Ona je za každou jednu z nich zodpovědná.

  • Německo je od konce druhé světové války okupováno. Za celou dobu se mu ale nedostalo takové potupy, jako nyní. Pracovitost a disciplinovanost Němců bude využívána k tomu, aby uživili co nejvíc vyžírků, které Merkelová pozvala.
    My jsme nikoho nezvali, nejsme okupovaní armádou USA. Tak se seberme a postavme se tomu nesmyslu.
    Naše vláda se umí postavit Bruselu, když jde o velké privátní kšefty ze staveb dálnic. Tak ať se postaví Bruselu, když jde o holé životy našich rodin. I za cenu, že přestaneme poslouchat USA a Brusel a požádáme o ochranu Rusko.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*