Němci už mají po krk násilí páchaného migranty a mají pravdu

Němci už mají po krk násilí páchaného migranty a mají pravdu

Představte si, že jste migrant v Německu, v zemi, která vám poskytla bezpečnost bydlení a novou budoucnost. První věc, kterou by se většina lidí ráda dozvěděla, je způsob, jak říci děkuji.

Ale pro mnoho migrantů z převážně muslimských zemí je to jiný příběh. Jsou především nároční, nezaměstnáni a snadno pohoršeni.Je to opak toho, co Němci očekávají od lidí, kteří dostávají téměř vše zdarma. Může to být chápáno jako recept na katastrofu, neboť jejich vlastní egoistické chování není oceněno v zemi tvrdě pracujících.

Jakmile Německo přijalo do své země obrovský počet muslimských migrantů, katastrofa se začala šířit od sexuálních útoků, útoků nožem a zločinů ze cti.

V této středověké kultuře, jediný způsob, jak se bránit při chybějících argumentech, je někoho fyzicky napadnout. Jeden právník dokonce obhajoval jednoho ze svých klientů srovnatelnými argumenty.

Lidé, kteří měli to štěstí, že přežili útoky nožem, byli všichni svědky toho stejného: Tito migranti nedokážou jednat jako dospělí proti verbální opozici a mají sotva nějakou sebereflexi. Jejich jedinou „zbraní“ je agrese.

Samozřejmě moderní společnost může takové chování tolerovat po určitou dobu, protože civilizovaní lidé věří, že je ochrání stát.

Ale co když toto násilí pochází převážně od stejné skupiny lidí? Zejména od stejné skupiny, která by měla děkovat namísto toho něco požadovat a být nezaměstnaná?

Situace v Německu s migranty prostě v očích mnoha lidí zašla příliš daleko. Mnozí Němci ztratili víru ve vládu, instituce a média.

Cenzura, překrucování faktů a způsob, jakým tisk označuje znepokojené občany za „pravicové extremisty“ už není pro mnoho lidí přijatelný.

Tyto výsledky jsme mohli vidět v Chemnitzu, kde znepokojení občané začali protestovat po dalším smrtícím útoku migrantem.

Není to první případ a rozhodně není ani poslední a víte co? Němci mají veškeré právo mít po krk násilí páchaného migranty. Nejsou to žádní extremisté, ale slušní a znepokojení občané, jako vy a já.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Němci už mají po krk násilí páchaného migranty a mají pravdu

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*