Nela Lisková: Zvolení Drahoše by znamenalo zavírání vlastenců, občanskou válku a invazi statisíců muslimů! Zachraňme národ a volte Miloše Zemana!

Nela Lisková: Zvolení Drahoše by znamenalo zavírání vlastenců, občanskou válku a invazi statisíců muslimů! Zachraňme národ a volte Miloše Zemana!

Zvolení Drahoše by znamenalo zavírání vlastenců, občanskou válku a invazi statisíců muslimů! Zachraňme národ a volte Miloše Zemana!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Nela Lisková: Zvolení Drahoše by znamenalo zavírání vlastenců, občanskou válku a invazi statisíců muslimů! Zachraňme národ a volte Miloše Zemana!

  • Se vším co ve videu říká paní Lisková souhlasím na 100 %. Jen se bojím toho, že mnohé lidi podceňují anebo vůbec neví o nebezpečí, které by nám mohlo hrozit. Je mi velmi líto, že mládež už je zblblá porevolučním záměrně nastaveným školstvím. Někteří mají krásně vymyté mozky a jsou zfanatizováni ke každé křičící demonstraci a akci. Jednak neví která bije a jednak jsou většinou ve věku pubertálním což je překážkou k normálnímu a logickému uvažování. Oni musí být většinou v opozici. A tak křičících sluníček, pražské havlárny zabedněných politiků, Pirátů je mi vlastně líto, protože oni potřebují čas, aby začali používat selský rozum a uznali , že i oni se v případě islamizace dostanou do stejných nesnází a zaplatí daň za svou blbost. Nechápu kdo trochu sleduje politiku že může volit Drahoše. To je vizitka jeho zabedněnosti.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*