Nela Lisková: Vyprovokuje Bidenova neomarxistická vláda válku s kapitalistickým Ruskem?

Nela Lisková: Vyprovokuje Bidenova neomarxistická vláda válku s kapitalistickým Ruskem?

O tom, jak probíhaly prezidentské volby v USA bylo již řečeno mnohé. Nicméně situace se stále vyvíjí a nové informace ohledně nelegitimnosti a netransparentního průběhu prezidentských voleb v USA vyplouvají na povrch.

Biden je produktem nejen zbrojařského průmyslu, který za Trumpa mírně řečeno strádal. Je nutné v této souvislosti uvést zásadní věc a to, že Trump byl v Bílém domě prvním prezidentem, který nezapojil USA do války v zahraničí od dob Eisenhowera. Což se logicky dotklo mnoha segmentů, které jsou na zbrojařském průmyslu a vše s ním souvisejícím závislé.

Co tedy čeká USA v případě, že převezme reálně otěže senilní Biden? Připomenu některé zásadní kroky Trumpa, které mají nesporně pozitivní vliv na celé Spojené státy.

Například ekonomika, kdy snižuje už tak šílenou nezaměstnanost, přináší nová pracovní místa a vytváří prostor pro možné uplatnění nejen afroameričanů,  což se z jejich strany pochopitelně nesetkává s vděčností a raději se upínají k násilí a občanské válce vyprovokované Bidenem a jeho lidmi.

Trump vyjednal čtyři mírové dohody na Blízkém východě. Odhalil hlubokou a tolik rozšířenou korupci, která je již standardem nejen v FBI, CIA, NSA a republikánských a demokratických stranách.Trump zcela změnil v Bílém domě přístup k NATO a nechal partery aliance platit poplatky.

V Bílém domě „upravil“ vztahy s Čínou, vrátil stovky podniků zpět USA a oživil ekonomiku.

A teď to zásadní, co dělá z Trumpa skutečného vizionáře.

Donald Trump totiž dne 12. září 2018 podepsal prezidentský dekret Executive Order on Imposing Certain Sanctions in the Event of Foreign Interference in a United States Election, tedy v překladu Exekutivní příkaz o uvalení jistých sankcí v případě vměšování cizích mocí do amerických voleb.

A tento exekutivní příkaz tak automaticky činí trestnými jakékoli činy vykonané kýmkoliv v zahraničí proti průběhu amerických voleb. Díky tomuto můžou americké orgány a nejen americká justice, ale i americké tajné služby a právě i americká armáda, provádět zásahy a operace v cizích zemích v zájmu americké národní bezpečnosti.

A právě k tomu došlo, když se na příkaz prezidenta Trumpa spustila razie americké armády v datacentru ve Frankfurtu. Najednou to všechno zapadá do sebe. Už je naprosto jasné, proč Donald Trump  vyrazil Marka Espera, ministra obrany a další 3 nejvyšší činitele Pentagonu a nahradil je svými loajalisty. Bez nich by totiž nebyla americká armáda pod kontrolou a k razii ve Frankfurtu by nikdy nedošlo.

Donald Trump získal přístup k nezfalšovaným volebním datům na serveru firmy SCYTL. Podle uniklých informací se na serveru firmy SCYTL nachází originální a nezfalšovaná data o amerických volbách a výsledek je šokující, ale současně pro alternativu nijak překvapující.
Donald Trump podle nezfalšovaných údajů drtivě vyhrál a získal 410 hlasů volitelů, Joe Biden potom jen 128 hlasů.

Americká armáda tak získala tento server a prezident Donald Trump, přesně jak slíbil na Twitteru, všechno postupně zveřejňuje, což v Deep State vyvolává obrovskou paniku. Tato data ze zkonfiskovaného serveru totiž mohou opravdu způsobit, že Nejvyšší soud označí Donalda Trumpa za drtivého vítěze amerických voleb a nařídí přepsat volitele a získané hlasy.

Panika v Deep State se nedá ani popsat a presstituti z českého mainstreamu lžou každým dnem a vytvářejí dezinformace, že Donald Trump přiznal porážku, přitom se jednalo o falešný překlad jeho výroku na Twitteru, kde kritizoval Bidena, že se chlubí ukradeným vítězstvím a
že jen kvůli krádeži voleb „vyhrál“ a současně Trump doplnil, že nikdy porážku v těchto volbách neuzná. Falšování voleb probíhalo pohodlně ze zahraničí, Deep State se rozhodl zbavit Trumpa skrze zfalšované volby. Falšuje se i v Evropě při volbách a volby tím ztrácejí smysl. Tedy alespoň pro ty, kteří jsou politicky gramotní.

Aktuální informace ze státu Pensylvánia, kdy započtených hlasů bylo ve volbách evidováno 2,5 milionů. Registrovaných voličů bylo ovšem 1,8 milionů. Takže cca 700 tisíc hlasů bylo falešných pro Bidena.

Připravuji  podrobné informace o kauze společnosti SCYTL, kde si popíšeme, jak celé spiknutí probíhalo, jak docházelo k přepisování výsledků, jaké prostředky byly použity, jak snadno se dají volby manipulovat a falšovat v reálném čase. Už nikdy se nebudete ani na české a slovenské volby dívat jako na transparentní záležitost. Možná budete překvapeni, jakých triviálních nástrojů se k manipulaci využívá.

Veřejnost by měla mít informace o tom, jaké triky byly v USA použity k získání času na úpravu volebních dat z Německa a jejich implantaci zpátky do amerických volebních databází. Porucha vodovodního řadu, potřeba přerušit sčítání, výpadek elektřiny v budově, to všechno jsou poznávací znamení zfalšovaných voleb, nejen v USA, ale v minulosti s vysokou pravděpodobností i v ČR, kdy Českému statistickému úřadu při sčítání výsledků parlamentních voleb v roce 2017 spadly „náhodou“ servery, údajně kvůli výpadku elektřiny.

V roce 2020 na podzim při sčítání výsledků krajských a senátních voleb pro změnu v budově ČSÚ praskl vodovodní řad, stejně jako v noci ze 3. na 4. listopadu ve Philadelphii v Pensylvánii, při sčítání hlasů z voleb amerického prezidenta.

A teď se krátce vrátím k Bidenovi. Priority Bidena jsou totiž zcela v rozporu s demokratickou společností, když už ji tedy všichni tak rádi zmiňují a naivně se na ni odvolávají.

Biden nectí v podstatě nic, co by nerozkládalo a nerozdělovalo společnost.

Je zastáncem a velkým podporovatelem LGBT, muslimských imigrantů a BLM.

Získal si na svou stranu černošskou populaci, protože v nich prohlubuje nenávist k bělochům.

Je podporovatelem rasismu a nenávisti ve všech jejich podobách.

Nectí žádné společenské normy, tradice, etiku ani morálku.

Je to člověk, který Spojené státy povede na rozdíl od Trumpa do hluboké ekonomické krize.

Biden nebude spolupracovat s Čínou, ale bude pracovat pro Čínu, které je zavázán, díky podpoře v prezidentských volbách. Bude tichým podporovatelem terorismu, rozloží USA na „ukřivděné“ černé a „viníky“ bílé. Jen takto, za plného chaosu, násilí a ekonomického kolapsu si dokáže udržet moc. Tyto nástroje politici využívají vždy spolehlivě.

Biden je jen předehrou Harrisové, která svými militantními postoji a přistěhovaleckým komplexem rozhodně nebude USA směrovat k rozvoji a stabilitě, ale právě naopak. Je totiž velmi snadné ohánět se demokracii a konat za všech okolností proti ni. V posledních desetiletích se většině kandidátů přesně tento postoj vyplatil.

Biden se do historie zapíše jako chudák, který si chtěl podvodem a násilím získat respekt společnosti a přitom se nikdy nezmohl na víc, než si veřejně pokleknout před těmi, kterými zdravá, myslící společnost nanejvýš pohrdá. Biden je jen další z mnoha politických iluzí vytvořených na zakázku.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*