Nela Lisková: Odmítla jsem nabídky kandidovat do EU parlamentu. Přeji si vystoupení z EU a pohrdám parazity z Bruselu.

Nela Lisková: Odmítla jsem nabídky kandidovat do EU parlamentu. Přeji si vystoupení z EU a pohrdám parazity z Bruselu.

Volby do Evropského parlamentu se blíží a já s podivem sleduji, jak se česká pseudovlastenecká scéna lobbující za vystoupení z EU, najednou proměnila v kandidáty do EU parlamentu, který léta tak horlivě kritizují. Jestliže něco odmítám, kritizuji a označuji to za destrukci našeho státu, tak přece nemohu přesně do tohoto seskupení následně kandidovat. Ovšem půl mega měsíčně je asi silný argument pro převléknutí kabátu a odůvodnění pro případné kritiky “ ale já to tam chci změnit“… , jak se kandidáti vyjadřují.Houby tam změní, což oni sami dobře vědí, ale vzhledem k tomu, že se převážně jedná o takzvané věčné kandidáty, je jejich zoufalství dostat se ke korytu tak silné, že už jdou doslova přes mrtvoly. Naše země by měla především jednat o vystoupení z EU a činit veškeré kroky pro zahájení těchto jednání a ne posilovat evropský parlament o další vyžírky. Na místě by jistě bylo referendum o vystoupení z EU.

EU je stejně potápějící se loď a většina států na to již přichází.

Brexitem to začíná a postupně se přidají snad další státy.

EU nám nic nedává, jen nás využívá. Vše, co od EU dostáváme jsme si sami mnohonásobně zaplatil. Vstupem ČR do EU se nejen rapidně snížila naše životní úrověň, ale byli jsme nedobrovolně zavlečeni do stoky západního bahna, migranty počínaje, podporou terorismu konče. Jsme pro ně jen skládkou nejrůznějších odpadů, jedovatých potravin a levnou montovnou.

Toto vše kandidáti do EU parlamentu ve své podstatě podpoří, protože z našich daní budeme financovat jen další neúspěšné a nikdy nic nedokazující parazity, kteří si budou ovšem hrát svou roli „vlastence“… ovšem jen do momentu, než jim někdo za zvednutí ruky pro nějaké svinstvo nabídne trojnásobek platu a jim se podlomí kolena.

Toto je totiž pravá tvář kandidátů do europarlamentu. Doposud všichni stávající poslanci europarlamentu jednali vždy proti zájmům naši země a vždy v zájmech a ve prospěch EU.

Žádnému z europoslanců se nepodařilo nikdy nic v zájmu ČR prosadit, ba naopak pro svou laxnost a většinovou neúčast u klíčových jednání, nám podmínky ve všech segmentech jen zhoršili. Nemají totiž potenciál vůbec pochopit o čem se jedná. Jsou to jen nadstandardně placeni (ne)užiteční idioti.

I kdyby se našel někdo, kdo by tam šel s dobrými úmysly, záhy by pochopil, že sám tam nezmůže nic a jak přísloví říká „když chceš s vlky býti, musíš s nimi výti“, je v konečném důsledku výhodnější.

Toto je můj názor na celé „slavné“ eurohujerství a jejich stávající i případné kandidáty.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*