Nela Lisková: Islamista Al Hamáček vydírá domobrance pokutou 200 tisíc za to, že chtějí chránit své rodiny!

Nela Lisková: Islamista Al Hamáček vydírá domobrance pokutou 200 tisíc za to, že chtějí chránit své rodiny!

Přední propagátor teroristického Islámu a předseda ČSSD Hamáček vyhrožuje nám – domobrancům pokutou 200 tisíc korun za to, že se nehodláme podřídit jim nastavenému zločineckému systému, který nemá za cíl nic jiného, než podrobit český národ vyhlazovací ideologii, kterou bezesporu Islám je!

Koho chce Hamáček vydírat? Normálně smýšlející člověk bude před každým zločineckým aparátem své děti vždy chránit a nepomůže ani ta směšná partička čučkařů, kterým se nedopatřením říká BIS, pomocí které se bude snažit Hamáček prostřednictvím ministerstva vnitra vytvořit z nás uměle zločineckou organizaci. Pokud si myslíte, že český národ odzbrojíte, zatím co budete přehlížet teroristické buňky islamistů, které jsou nepochybně i v naši zemi, tak jste velmi naivní.Vláda nám soustavně lže, že muslimští imigranti v naši zemi nejsou, ale to je velká lež! Denně je vidíme všude kolem sebe, na ulicích, v nákupních centrech a turisté to rozhodně nejsou! Jsou to ti, kteří se kumulují v Evropě a za plné spolupráce vlád a tajných služeb se připravují bílé obyvatele Evropy vyhladit. O tom dnes už žádný Němec, Švéd nebo Francouz nemá nejmenší pochybnost a muslimští imámové veřejně hlásají, že jsou v Evropě pouze za účelem genocidy a obsazení kontinentu. Takže jak si vůbec může Hamáček a spol. myslet, že se jim podaří nám zabránit ochránit naše děti?!

Al Hamáček je tímto krokem v přímém rozporu s článkem 23 Listiny základních práv a svobod, který zní takto : „Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny.“

Hamáček se snaží odzbrojit český národ a znemožnit nám jakoukoli obranu před muslimskými teroristickými komandy, které již aktivně operují v zemích západní Evropy a u nás je to jen otázkou času, kdy se zdejší spící buňky na povel aktivují. To, co páchají muslimové v Evropě můžeme denně sledovat.

Pokud vláda stojí proti svému národu a otevřela hranice naši země teroristům, nezbývá, než se aktivně tomu zločinu bránit. Na toto má každý občan zákonné právo!

Je velkým paradoxem, že muslimské organizace, které veřejně přímo vyzývají k páchání násilí na českých občanech, jsou tolerovány a podporovány nejrůznějšími organizacemi, včetně těch politických, ale pokud chce český občan bránit svou rodinu, přesně proti těmto politiky a neziskovkami chráněným zločincům, udělá z něj vláda teroristu!

Dvojí metr, který jde na ruku muslimům a odepírá základní lidská práva občanům ČR!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Nela Lisková: Islamista Al Hamáček vydírá domobrance pokutou 200 tisíc za to, že chtějí chránit své rodiny!

  • Hamtáček potřebuje pomoc ze zahraničí, aby se ještě chvíli udržel u koryta. Proto bude dělat cokoliv. Po volbách bude ČSSD mimo PSP a pak to půjde rychle. Exekuce na Lidový dům, krach strany. Umělé udržování ČSSD u moci je jen díky tomu, že poslouchá elity ze Západu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*