Nela Lisková a Ilona Csáková vzkazují vládě: Naše děti Vám nedovolíme zneužívat pro své experimenty!

Nela Lisková a Ilona Csáková vzkazují vládě: Naše děti Vám nedovolíme zneužívat pro své experimenty!

Jsme ženy a milující matky a společně jsme se rozhodly zastavit to šílenství a podvod, do kterého nás vláda uvrhla. Rok se Česká republika zmítá v neexistující pandemii, která zakrývá zcela jinou podstatu covidového podvodu.

Netvrdíme, že tady uměle vypuštěný vir nekoluje a že lidé nemají zdravotní problémy. Ovšem je potřeba se na celou tuto údajnou pandemii dívat realisticky a klást si otázky, které jsou ovšem již předem politicky nekorektní a označovány za dezinformační.

Politici se každý den ohánějí termíny jakými jsou demokracie, svoboda, právo a podobně. Paradoxně přesně tato slova a jejich význam je ve velké až nesnesitelné míře potírán a občan mající svá práva a dožadující se jich je politiky zesměšňován a označován za šiřitele hoaxů a dezinformací.Nastalo období temna a pouze jediné přípustné variantě pravdy a to té, kterou hlásají globalisté a jim podřízené vlády jednotlivých států. Není prostor pro konstruktivní dialog za přítomnosti široké vědecké a lékařské obce. V médiích je dán prostor pouze té straně, která veřejně podporuje a vyzdvihuje vakcinaci a straší veřejnost smyšlenými a neustále se navyšujícími počty nakažených Covidem.

Mnozí lékaři a vědci, kteří upozorňují na nebezpečí vakcinace z důvodu nedostatečného výzkumu, kdy mnohé studie budou zakončeny až v roce 2023 jsou bez respektu dehonestováni politiky a všemi, kteří jsou v globálním měřítku do vylhané pandemie zainteresováni.

Existuje celá řada studií, která upozorňuje na vysoké riziko neustálého nošení roušek a dokládají, jaké má toto opatření negativní vliv na zdraví populace.  Nic z toho vláda České republiky záměrně nerespektuje. Toto vše jsou jasné důkazy o tom, že zde nejde vůbec o zdraví občanů, ale pouze o manipulaci, která povede k výraznému omezování našich práv a svobod. Primární je zdezainteresovanost vládních činitelů do businessu, který je přímo i nepřímo navázán na vše související s Covidem.

Vládo České republiky, za všechny matky a otce, kteří nám denně vyjadřují v řádech tisíců obrovskou podporu, Vás žádáme, abyste vynechali naše zdravé děti z vašich experimentů s testováním a následným očkováním. Nikdy nedopustíme, aby naše milované děti, které jsou jediným
smyslem našeho života, díky Vám trpěly a abyste je jakkoli ohrožovali na zdraví a životě.

Jsme přesvědčeny, že byste si vakcínu tak nejistého složení sami neaplikovali. Vaše pohnutky jsou motivovány businessem, který je založen na lidské tragédii a utrpení. Toto považujeme za zločin.

Národ Vám nedůvěřuje a považuje Vás právem za zločince. Naše zdravé děti, kterým jste vzali už rok života, Vám nikdy nedovolíme testovat ani očkovat.

Za všechny milující rodiče

Nela Lisková a Ilona Csáková
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*