Někteří lidé se již dobrovolně a s nadšením nechávají očipovat

Někteří lidé se již dobrovolně a s nadšením nechávají očipovat

Kdo by chtěl dostat mikročip? Mnoho lidí, očividně. Někteří lidé prosí, aby jim byl mikročip implantován do těla – takový, jaký dokáže dělat vše, jako chytrý telefon a dokonce víc.

„Já jsem tak připravena,“ říká Charlene Li. Je to dlouholetá autorka a hlavní analytička skupiny Altimeter. Minulý týden, sci-fi se stalo skutečností, když malá společnost Wisconsin oznámila, že začne implementovat mikročipy svým zaměstnancům. Společnost měla více než 50 dobrovolníků. Společnost prodala implantát svým zaměstnancům tím, že jej nabídla jako výhodu, díky které nemusí nosit placku společnosti a firemní přihlášení k počítači. Místo toho jim slouží jako jejich identifikace čip. Mohou také čipem platit za předměty zakoupené v odpočinkové místnosti, ale společnost je ujišťuje, že v jejich čipech není nainstalováno GPS. Three Square Market bude pořádat „čipy a salsa,“ párty v ústředí své společnosti poblíž hranice Minnesoty, kde se má očipovat minimálně 50 lidí a maximálně 85 zaměstnanců.

Čip bude nyní identifikovat zaměstnance společnosti Three Square Market, ale Li tvrdí, že chce být také očipována. Podle Li, „jako ženy nemáme na našich šatech vnější kapsy, takže musíme nosit peněženky pro své klíče, a telefon a další věci. Kdybych měla čip, nemusela bych ztrácet tyto věci, a mohla bych platit za věci, otevřít mé dveře u auta, a mnoho dalších věcí.“ Ale tito lidé, kteří chtějí čip, těžko někdy vůbec myslí o věcech, které by se mohly pokazit. Li tvrdí, že mikročip by mohl eliminovat potřebu vizitek. „Když se setkám s lidmi, a oni řeknou, můžu na tebe dostat kontakt, já řeknu, načti si můj čip,“ říká Li. „Nebude potřeba žádná výměna vizitek, prostě se objevím v jejich kontaktech.“Jeden nesprávný krok nebo nepříjemný komentář o nesprávných orgánech může mít za následek vypnutí čipu. To by doslova způsobilo, že dotyčná osoba neudělá v podstatě nic. Tyto osoby by nebyly schopny dělat jednoduché věci, jako je přístup ke svým penězům, a nebo možnost řídit své auto

Zdá se, že největší námitkou není kontrola, kterou dá čip těm, kteří implantují druhé, ale minimální zdravotní rizika. Z nějakého zvláštního důvodu, lidé nedokážou vidět na špičku svého nosu a často to uříznou navzdory své tváře. Zatímco mnozí jsou skeptičtí a jiní jsou proti právu mikročipovat lidi, někteří říkají, že je to „budoucnost“ a měli bychom je všichni prostě přijmout.

Přesto se zdá, že se konverzace nikdy nevrátí k negativnímu potenciálu lidského mikročipování. Dokonce, i když je GPS a sledovací problém stranou, vládní kontrola nad čipy přijde později. Jako bychom již nyní nebyli pro elity daňovým dobytkem, byli bychom doslovnými otroky moci, která by měla kontrolu nad všemi informacemi každou sekundu každého života. To by mělo vyděsit každého člověka na světě.

Poslouchejte Aarona Russa, který vysvětluje konečný cíl v čipování lidstva (anglicky):

 

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Někteří lidé se již dobrovolně a s nadšením nechávají očipovat

  • Jsme zdeseni tím, co se delo za 2. sv. války v koncentracních táborech. Uz si ale málokdo uvedomuje, ze se totéz, jen jinou formou a ve velkém deje i dnes. Místo vytetovaného císla – cipy, namísto pokusú Mengeleho – ordinování nevyzkousených lékú a ockovacích látek, namísto mucení – sociální vydírání … a tak dále.
    Jsme vúbec jeste schopni pouzívat vlastní rozum?

  • Tito lidé nemyslí, protože kdyby mysleli tak se nenechají dobrovolně poškozovat. Myslí si , že jsou supermoderní, ale superblbí je správný výraz neboť činí to co chce NWO. Poslušnost, sledování a depopulizace obyvatel očipovaných troků stačí podstatně méně. Není pravda, že by čipování neškodilo lidskému zdraví.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*