Nekonečný seriál na téma „mírumilovný islám“

Nekonečný seriál na téma „mírumilovný islám“

Denně nejméně jeden další díl nekonečného seriálu ala „Jak se máte Vondrovi“ na téma všeobjímajícího mírumilovného islámu je k dispozici … Joseph Goebbels musí i v tom pekle, kam dobrovolně odešel, závistí blednout…

Ve srovnání s tím, co se zde v souvislosti s islámskými imigranty v tisku a hromadných sdělovacích prostředcích obecně tvrdí, se jeho fašistická propaganda jeví jako naprostý diletantismus, neumětelství a příštipkářství.

Ze všech hromadných sdělovacích prostředků se na lid Český hrne soustředěný proud informací na téma teroristické útoky a jejich následky. Jedno je na těchto článcích, rozhovorech a předkládaných názorech odborníků na slovo vzatých společné: teroristické akce jsou dílem zvrhlých a fanatických jedinců, kdežto islám je jako sladké pohlazení od maminky.

islam only solution

Všechny články lze rozdělit zhruba do tří skupin:
1) Názory nepokrytě hlásající tu naprosto dokonalou islámskou krásu a doklad, že jsou to vlastně chudáčci, které zlí teroristé vraždí, jako je např. „Houslista, architekt, oslavenkyně. Teroristé v Paříži muslimy nešetřili„;
2) Drtivá většina islámských imigrantů je proti islámu jak jej Evropan běžně vnímá, viz komentář Luboše Palaty „Jsme ve válce. A běženci jsou na naší straně“ nebo „Pomáhejte uprchlíkům a nespojujte je s terorismem, vyzývá vlády HRW
3) Teroristi udělali něpěknou věc, což není hezké, ale pozor, abychom kvůli tomu nedopustili nástup nového Hitlera, jak píše třeba Pavla Kubištová v rozhovoru s politologem Lukášem Mackem z Pařížského institutu politických věd: „Z útoků v Paříži může těžit Le Penová. Hrozí sblížení s Putinem

Mohla by sice existovat ještě čtvrtá skupina článků, ale vzhledem k tomu, že jsem takové články v oficiálních hromadných sdělovacích prostředcích za celou tu dobu četl snad jenom dva, tak nemá ani cenu se o nich zmiňovat. Jedná se o skupinu, kterou lze nazvat OBJEKTIVNÍ INFORMACE.

Páni novináři a novinářky, dejte, prosím, pozor na jednu věc – doba vymývání mozků a pokorného sklopení hlav je nenávratně pryč a většina lidí zdaleka nejsou tupé ovce, kterým stačí kousek žvance, aby místo používání mozku začali spokojeně přežvykovat, zatímco jsou vedeni na porážku!

Přemýšlím o tom, co jsou zač ti novináři, kteří jsou tak vlastizrádné a bezpečnost státu ohrožující lži ochotni plodit. Podle obsahu a toho, co obhajují, jsou jenom dvě možnosti:
1) Články píší přesvědčení vyznavači Mohameda a islámu;
2) Články píší bezpáteřní lháři a zaprodanci.
Kdo do které skupiny patří je naprosto nepodstatné, protože nebezpeční jsou novináři z obou skupin mírou úplně stejnou.

 

 

František Chmelař

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Nekonečný seriál na téma „mírumilovný islám“

  • Pro Muslima není hřích lhát nevěřícímu, aby dosáhl svého. Proto se klidně prohlásí za křesťana, jen aby se dostal kam chce. Takže brzy budeme mít pojem „křesťanský muslim“. Islám je neslučitelný s křesťanstvím ani s ateismem. Pro Muslima zabití nevěřícího (to znamená kohokoliv jiné víry) není hříchem, ale má na to dle své víry právo. Integrace do naší společnosti je nemožná a každý normální člověk to ví. Jen politici potřebují, aby se veřejné peníze točily v „neziskových“ organizacích, které prostřednictvím nastrčených osob vlastní. Honba za ziskem je pro politiky silnější, než budoucnost Evropy.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*