Někdo z vlády, by měl jít za koronavirus bručet !!!

Někdo z vlády, by měl jít za koronavirus bručet !!!

Je to tak, Babiš, Hamáček, Blatný a spol. prudí s nutností nouzového stavu, který stále dokola vyhlašují již rok úplně k ničemu. Navíc lidi pomocí médií neustále oblbují počtem pozitivně testovaných lidí, což v žádném případě není počet nemocných, jak si někteří lidé bohužel myslí. Z celkového počtu pozitivně testovaných, je nemocných cca pouhých 20 % a ostatní jsou naprosto fyzicky v pořádku a bez jakýchkoli příznaků !!! Z těch 20% nemocných, jich 2/3 trochu zakašle, zabolí je svaly a mají zvýšenou teplotu kolem 38 stupňů. Ta poslední třetina, tedy cca 7% z celkového počtu pozitivně testovaných má bohužel vážnější průběh. Teď, si ale musíme říci proč a vyvodit z toho důsledky pro vládu !!!Lidé si neuvědomují, že kdyby se k nim lékaři chovali stejně při chřipkách a jiných „starších“ respiračních onemocněních, tak by to vypadalo úplně stejně, jako při koronaviru !!! V případě, že jste pozitivně testovaní na Covid, nebo, že má doktor na Covid jen podezření, Vás totiž nechají doma bez jakékoli léčby !!! Řeknou Vám, ať zobete Paralen a doufáte, že patříte k té valné většině, která to bez větších problémů prostě jenom tak ustojí !!! Pokud to neustojíte, máte prostě smůlu a v lepším případě skončíte na JIPCE, kde Vás z toho možná dostanou, v horším případě bohužel „natáhnete bačkory“.

Teď se dostáváme k tomu, proč by si měl za to jít někdo z vlády sednout !!! Oni nám totiž lžou, že neexistují pro nemocné s koronavirem léky !!! Místo toho, aby nemocní dostali při prvních příznacích od doktorů léky na tuto nemoc, které by zabránili propuknutí těžší formy, se zaklínají Paralenem, rouškami a omezováním osobní svobody, aby VŠEM vnutili očkování, na kterém se prostě nejvíc vydělá, protože je plošné !!! Již dávno se ví, že japonský lék Favipiravir, původně vyvinutý před dobou koronavirou na nové formy chřipkových onemocnění, funguje, dokud je pacient ještě v lehkém stadiu nemoci a jeho zdokonalená formy Avifavir, která vznikla na základě japonsko – ruské spolupráce přímo proti koronaviru, funguje při střední formě, tedy vysokých teplotách a zadýchávání. Lidem na ventilátorech, již bohužel tolik nepomůže, ale pokud se léky nasadí včas, tak na těch ventilátorech, nemusí být nikdo !!!

Další, dle mého záměrně zamlčovanou věcí, je prevence !!! Lidem v domovech důchodců, na odděleních LDN a vůbec všem starším a ohroženým, se totiž může v době vysokého rozmachu „pandemie“ aplikovat účinný lék podporující buněčnou imunitu jménem Isoprinosine, který zvýší imunitu buněk proti proniknutí koronaviru a zabrání propuknutí těžké formy nemoci. Tohle všechno ví spoustu lidí a já osobně vůbec nepochybuji, že si to dokáží zjistit i ministři, jejich poradci a předseda Babiš !!! Jistě existují i jiné léky, které jsem v tomto článku neuvedl, a které by mohli pomoci nemocným, které naše vláda a doktoři nechávají hrát doma ruskou ruletu na Paralenu !!! O co jde vládě, snad o prachy od farmaceutických firem ??? O co jde doktorům, snad o prachy od vlády za hospitalizované s Covidem ???

Proč nikdo nekoupí tyto léky, nebo nevyjedná licenci a nevyrábí je přímo u nás??? Proč vláda v tomto směru nepodniká žádné kroky a pořád se jen zaklíná nouzovým stavem a zakazuje zdravým lidem normálně žít ???!!! Trvá to již rok, času tedy bylo dost !!!

Nevím, proč se tu nemocní lidé neléčí, nevím, co přesně za tím je, ale jedno vím jistě … NĚKDO BY ZA TO MĚL JÍT NA SAKRA DLOUHO BRUČET !!!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Někdo z vlády, by měl jít za koronavirus bručet !!!

  • Když je vůz zapřažený do tlustých přežraných volů, je vhodné přepřahat. Ale když jako alternativu nemáte koně, ale osly, přepřahání nepomůže ničemu. Kam se poděli koně? Že by vyhynuli? Ta naše politika nemá dobré vyhlídky.

  • Všechno, co vláda dělá, by šlo bez nouzového stavu. Až na jedno. Nebylo by možné kšeftovat bez výběrových řízení. Proto vláda dělá vše pro to, aby se lidé báli a strpěli stanné právo.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*