Největší květnové stávky ve Washigtonu v historii mainstreamem zamlčeny.

Největší květnové stávky ve Washigtonu v historii mainstreamem zamlčeny.

USA: dějí se velké věci, Washington D.C. zažil masivní protesty proti válkám a systému, ale světové mainstream média, včetně Českých mlčí! Ani slovo, ani čárka, prostě nic! Totální informační embargo! Dokonce i na youtube je to mazáno! Lidi, víte o tom vůbec?! Něco moc špatně je s naší společností! Lidi, stávají se z nás nevědomí, hloupí a zmanipulovaní otroci!! Já se Vás všech teď ptám do kdy ještě?!?!

Důležitá poznámka: v roce 2006 jsem šel s práce kolem Ground Zero. Konal se tam obrovský protest k 5. výročí pádu dvojčat, kolem 80 000 – 100 000 lidí a skandovali hesla it was inside job „udělala to Amerika“. V ten den nebyla v žádných amerických zprávách ani zmínka o tom! Média vše ututlali! Jenom v CBS řekla redaktorka asi v 10 vteřinách, že v downtown na Manhattnu byla malá demonstrace… Organizátor té akce tenkrát na pódiu říkal, že se nemůžou dostat do hlavního proudu mainstreamových médiích neboť systém to nedovolí, byla by z toho světová revoluce! Co víc k tomu říct!! Tenhle svět řídí malá skupina „lidí“!!!!

demonstrace washington

demonstrace washington 2

demonstrace washington 3

To samé dva roky zpátky, když na Slovensku celý týden probíhali masivní, celonárodní demonstrace proti Gorille, systému a bankovním korporacím a lidé chtěli lynčovat politiky! Počet účastníků v nejsilnejší den protestu byl jen v BA odhadován na cca 200 000 – 250 000 lidí, a v médiích nikde ani zmínka! Viděli jste tohle v ČT, Nově, Primě…? Určitě ne a zeptejte se sami sebe proč?!

Demonstrace na Slovensku

Malé skupince z masivního davu se podařilo přejít přes zátaras až k Bílému domu:
V důsledku Americké zahraniční politiky, denně umírá na naši planetě průměrně 8 000 lidí (Irák, Afghánistán, Syrie, Libye, Ukrajina, Egypt…) Jenom ve Vietnamu za 8 let války zemřelo kolem 2 000 000 civilistů… Od konce WW2, udělala Amerika 74 lokálních válek, při kterých zahynulo kolem 40 000 000 lidí. A to ani nemluvím o tom, že jako jediní použili nukleární zbraně na dvě civilní města… Zamyslete se nad tím lidé… Američané ve Washington D. C. protestovali i za nás…

Zde oficiálně na Facebooku – Operation American Spring: https://www.facebook.com/ModernRevolution?fref=photo
Převzato z facebook.com
Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*