Nejsme už tak blbí, pane Bartoško…Ten Drahoš Vám jako Havel nevyjde

Nejsme už tak blbí, pane Bartoško…Ten Drahoš Vám jako Havel nevyjde

Ano, je v tom symbolika. Jiří Bartoška za času socialismu snad nejpopulárnější sexy herec, který se stejně tak se uměl vykrucovat po boku kosmonauta Remka a stejně tak ohlásit kandidaturu Václava Havla na prezidenta z balkonu Melantrichu, prohlásil, že musí navázat na tuto tradici a na svém facebooku ohlásil, že příštím prezidentem bude Jiří Drahoš.

Velice tento krok vítám, protože je to lakmusový papírek pro nás všechny ukazující, zda jsme již normální vyspělou společností, kde každý uvažuje podle své zkušennosti a rozumu a nebo, zda jsme v zajetí těchto komediantů.

V jednom musím k Bartoškovi říci, že klesl na samé dno, když svého Havla chce nahradit Drahošem. Havel nikdy nebyl mým kandidátem, chtěl jsem Dubčeka. Havel byl sladkobolně kapitalismem, restitucemi, byl opojen lidskými právy nesoucími smrt v Jugoslávii, Iráku, byl opojen Evropskou unií a euroatlantickými hodnotami. Ale měl nějaké myšlenky. Západ jím žije a bude žít, i když u nás oslovuje stále menší část obyvatel.

Drahoš nemá myšlenku žádnou. Nic tak tupého jako je on se snad nikdy u nás ve vrcholné politice neobjevilo.Ale budiž. To co říká Bartoška je důležité. Buď jsme stádo ovcí a tak jako před bezmála třiceti lety na pokyn herců, zpěváků a známých sportovců budeme volit hloupou prázdnou slupku, která pravda umí dělat piruety na místě, ale nemá jedinou chytrou myšlenku, a nebo jsme se přeměnili ve svébytný národ, který chápe, koho volit, přijdou – li – a to je jisté – vážné problémy na celou Evropu i svět.

Už v říjnových volbách jsme ukázali, že myslíme a havlistický svět obdržel jen 75 mandátů z 200 set. Strany Pirátů, ODS, ČSSD, STAN, KDU-ČSL a TOP 09 nás sice stále z obrazovky otravují, ale ve skutečnosti se jejich význam snižuje…

Buď má pravdu Bartoška a stovky jeho stoupenců a my to rozhodnutí z října vyzmizíkujeme, anebo ukážeme, že je konec fantasknímu havlismu a Miloš Zeman zvítězí poměrem 55% ku 45%.

Nejsme už tak blbí, pane Bartoško…Ten Drahoš Vám jako Havel nevyjde.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Co se tyka dodrzeni korektnosti voleb, je treba striktni a nezavisle kontroly. Pote co v Budejovicich meli 3 kandidaty (i Fisera), na jinych mistechkomise zase vubec nebyly pouceny jakym zpusobem maji obcane volit. (Ne koho maji volit!) . Urny zustavaji nezapecetene ve volebnich mistnostech pres noc. A to se muze leccos z nich ztratit, nebo pribyt. V Praze pry rikali volicum, aby listek s nezvolenym kandidatem hazeli do jine schranky. Tuto pak vybirali a listky prirazovali volicum, co se nedostavili k volbam a hazeli pak take do urny. Jestli je tohle pravda, tak jde z toho hruza! Vynalezavost ceskych podvodniku a smejdu je velice kreativni, to je mit vzdy na zretelu. Je na obcanech, aby tyto kontroly pri volbach striktne vyzadovali!!!

 • Tak jsme vyhrali proti srackometum CT, Cro, ostatnich medii, casti komediantu a sportovcu, zapadnim mediich i politikum. Byla to valka proti nam, vetsine naroda v mediich, ktere si sami platime z dani a poplatku. Tak nejak je to spatne, kdyz media ve vlastni zemi jsou proti vetsine obcanu, nemyslite? O to cennejsi je nase vitezstvi. Je to normalni, vsichni toho medveda Zemana taky nemuseji mit radi. Kdyz ho ale srovnam s tou rvouci a neustale dorazejici krysou Drahosem na rozvazneho presidenta, ktereho prestal oslovovat pane prezidente, ackoliv jeho prezidentem stale jeste byl!
  Ve sledu gratulaci ke zvoleni pozname sve prave pratele – Slovensko, Rusko, Cinu. Zapad se zakopal a je rozcarovan. Jsou to presneji receno loutky politicke i medialni, ovladane US mainstreamem a politikou. Zeman ukazal, ze mezi ne nepatri a jako jediny jel do Moskvy uctit pamatku vojaku, kteri padli, kdyz bojovali i za nase osvobozeni. Prokazal tim svou nezavislost a statecnost. Zapad svuj nevdek a hanebnost. Jeho zrady na nasem narode je treba mit stale na pameti.

  To by melo byt pro nas mementem, nase historie, soucasnost ve svete a nase prislusnost ke Slovanum. Ne plany nejakeho prolhaneho a podleho zidackeho Deep Statu, ktery sleduje jenom sve zajmy a svuj prospech a je ochoten jim obetovat i nase bezpeci a mir ve svete.

 • Věřím, že, to dopadne dobře. No a pokud ne, tak je totač zpět. Zitra se ukaze, kam se ubereme dále. O.

 • Já se jen bojím určité podlosti a možnosti zfalšování voleb. Mainstream a příznivci Drahoše drží v rukou dva trumfy., kterými lze ovlivnit výsledek voleb. Za prvé jsou to hlasy ze zahraničí. To nikdo nemůže zkontrolovat a ty z velké části asi neprávem budou připisovat Drahošovi. V Rakousku už s těmihle podvody mají zkušenost a dokonce se muselo volit znova. Správnpst těchto hlasů není z naší strany nijak ošetřena. Za druhé je nebezpečí v konečném programu sumarizování a počítání procent. Nikdo neví čí je to program a zřejmě vůbec není kontrolováno zda nedošlo k eventuálnímu zásahu do tohoto zpracování. V minulých volbách díky podivnému a dosud nevysvětlitelnému výpadku jakoby se mávlo čarovným proutkem a stranám na odpis jako je TOP 09 a STAN začaly vzrůstat procenta. Nic není náhoda. Za vším hledej člověka. A ta plejáda nemyslících herců, umělců je mi fuk, protože za svou blbost si určitě zaplatí. Oni asi svým mozkem nedovedou posoudit co je pro národ důležité a co ho vede do záhuby. Hlavně, že hrají v reklamách. To je úroveň hereckých es.

 • Zeman má proti sobě média. Je třeba, aby vyhrál volby a aby konečně došlo k nápravě ve veřejnoprávních médiích, kde si dnes platíme propagandu proti sobě. Nebude to lehké, ale šance je. Dokud budou veřejnoprávní média sloužit politickým odpadlíkům, atmosféra se nezlepší.
  Hodnocení výroku typu „Tento banán je žlutý“ jako NEPRAVDA s odůvodněním, že pomeranč je oranžový, je hodno pochybného serveru demagog.cz Podobně se chovají média. Pusťte si debaty ze záznamu, pozorně je poslouchejte a pak se podívejte, co o nich píší média.
  Jedno novinářské pravidlo zní: „Novinář si nesmí nechat zkazit dobrý článek pravdou“.

 • Bartoska zajima jenom navstevniky biografu a televizni koukaly. Komediant jako reference muze tak ovlivnit lidi s vymytymi mozky bez vlastniho nazoru. Komediant nema jinou zkusenost, nez se prevtelovat do roli, ktere hraje. A to je dost malo. On tohle ale vetsinou nechape, je to narcis. Bartoska nema format hercu jako byli Werich, Hornicek.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*