Nejnovější trend ve Švédsku: Zločinní migranti močí na děti poté, co je okradou

Nejnovější trend ve Švédsku: Zločinní migranti močí na děti poté, co je okradou

Loupeže proti dětem a mladým lidem se stávají stále běžnější – a vážnější, tvrdí švédská policie, a mnoho obětí se neodváží nahlásit zločiny ze strachu z odvety:Policejní inspektorka v Haninge u Stockholmu tvrdí, že mnoho loupeží proti mladistvým se provádí opravdu šokujícím způsobem.

Nejenže okradou a zesměšní své oběti. Odtáhnou je do lesa a tam je pomočí, tvrdí.

V posledních letech se počty loupeží ve Švédsku namířených proti dětem a mladým lidem zvýšily. V roce 2019 bylo hlášeno 2 500 loupeží proti dětem mladším 18 let. V Haninge, která je jednou z obcí, v nichž mají problémy s loupežemi proti mládeži, došlo za posledních 1,5 let ke značnému nárůstu.

Marita Grinde-Nilssonová z policie v Haninge se setkala s mnoha dětmi a mladými lidmi, kteří se po oloupení cítili velmi mizerně.

Velké děti, které už mají 14 let, to postihlo tak tvrdě, že spí v noci se svou mámou, tvrdí.

Dalším problémem, kterého si policie všimla, je, že existuje jen málo lidí, kteří se to odváží nahlásit nebo svědčit po loupeži mladistvých.

Mnoho lidí to nechce postoupit dále nebo se účastnit, protože se bojí odvetných opatření. Jsou obviňováni z donášení na policii, takže se nechtějí připojit, říká.

V Americe se tento druh zločinu, ve kterém jsou okrádány děti a bojí se ho hlásit na policii, vyskytuje pouze v černošských ghettech, ale ve Švédsku, kde se po celém kraji šíří „rozmanitost“, dopadá tento druh zločinu na klidné bílé čtvrti.

Článek se o tom nezmiňuje, ale zločinci jsou samozřejmě muslimové a Afričané, ale ve Švédsku je nezákonné hlásit rasu zločinců.

Místo toho raději obětují životy svých vlastních dětí, dokonce i batolat, které vykopávají bomby na svých pískovištích.

Švédští Židé, kteří patří mezi přední zastánce imigrace ze třetího světa do Švédska, před pěti lety vyjádřili „obavy“ ze zvýšeného „antisemitismu“ mezi násilnými muslimskými migranty.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*