Nejméně čtyři vysoce postavení ruští diplomaté náhle zemřeli v posledních dvou měsících

Nejméně čtyři vysoce postavení ruští diplomaté náhle zemřeli v posledních dvou měsících

20. prosince 2016: Andrey Karlov, ruský velvyslanec v Turecku, byl zastřelen v Ankaře „tureckým policistou”.

9. ledna 2017: Vysoce postavený diplomat ruského velvyslanectví v Aténách, byl nalezen mrtev na jeho podlaze v koupelně. Příčina smrti je stále neznámá.

26. ledna 2017: Alexander Kadakin, ruský velvyslanec v Indii od roku 2009, který hrál klíčovou roli při podpoře lepší hospodářské a politické spolupráce mezi Moskvou a Novou Dillí, zemřel „po krátké nemoci“.

20. února 2017: Vitalij Čurkin, ruský velvyslanec při Organizaci spojených národů, „zemřel náhle ve své práci v New Yorku”, údajně na srdeční infarkt.

 

(Andrei Karlov Foto: Anadolu)
Podobné články

Macron je služebník zla

Macron je služebník zla

Jestli je jím vědomě, nebo to ještě neví, nevím ani já. Každopádně, namísto aby se…

Komentář “Nejméně čtyři vysoce postavení ruští diplomaté náhle zemřeli v posledních dvou měsících

  • To vrazdi CIA. Obama o tom hovoril, ze USA se budou mstit. Tak uz je to tady. Nebudu se divit, kdyz Rusove zacnou zabijet i je. Svobodne noviny tady nejsou svobodne. Umoznuji pouze nektere malo aktualni a nedulezite zpravy. Narust radioaktivity v Evrope:
    Z toho obvinuje denik Sun tajne jaderne testy v Rusku. Uz ted je jasne, ze je to lez. Na mape s merenimi je na tom nejhure Spanelsko. Za to muze pozar francouzske jaderne elektrarny, o kterem se zapadni media samozrejme vubec nezminuji!!!!! Je to dalsi dukaz, jak jsou nam dulezite veci zamlcovany, nebo bagatelizovany.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*