Nejméně čtyři vysoce postavení ruští diplomaté náhle zemřeli v posledních dvou měsících

Nejméně čtyři vysoce postavení ruští diplomaté náhle zemřeli v posledních dvou měsících

20. prosince 2016: Andrey Karlov, ruský velvyslanec v Turecku, byl zastřelen v Ankaře „tureckým policistou“.

9. ledna 2017: Vysoce postavený diplomat ruského velvyslanectví v Aténách, byl nalezen mrtev na jeho podlaze v koupelně. Příčina smrti je stále neznámá.

26. ledna 2017: Alexander Kadakin, ruský velvyslanec v Indii od roku 2009, který hrál klíčovou roli při podpoře lepší hospodářské a politické spolupráce mezi Moskvou a Novou Dillí, zemřel „po krátké nemoci“.

20. února 2017: Vitalij Čurkin, ruský velvyslanec při Organizaci spojených národů, „zemřel náhle ve své práci v New Yorku“, údajně na srdeční infarkt.

 

(Andrei Karlov Foto: Anadolu)
Loading...

Podobné články

Komentář “Nejméně čtyři vysoce postavení ruští diplomaté náhle zemřeli v posledních dvou měsících

  • To vrazdi CIA. Obama o tom hovoril, ze USA se budou mstit. Tak uz je to tady. Nebudu se divit, kdyz Rusove zacnou zabijet i je. Svobodne noviny tady nejsou svobodne. Umoznuji pouze nektere malo aktualni a nedulezite zpravy. Narust radioaktivity v Evrope:
    Z toho obvinuje denik Sun tajne jaderne testy v Rusku. Uz ted je jasne, ze je to lez. Na mape s merenimi je na tom nejhure Spanelsko. Za to muze pozar francouzske jaderne elektrarny, o kterem se zapadni media samozrejme vubec nezminuji!!!!! Je to dalsi dukaz, jak jsou nam dulezite veci zamlcovany, nebo bagatelizovany.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*