Nejít s Babišem je nadřazení zájmů stranických nad zájmy naší země!

Nejít s Babišem je nadřazení zájmů stranických nad zájmy naší země!

Babiš, Okamura a KSČM v součtu dosáhli téměř ústavní většiny, takže sestavit většinovou vládu bez podpory jednoho z těchto subjektů nelze. V řádu měsíců má začít pro nás důležité jednání o azylové reformě EU.

A jestliže v té době tzv. „bojovníci za záchranu demokracie“ budou místo „makání“ stále alibisticky blábolit, že s „kriminálníkem“ Babišem nikdy…, utrpí tím zájmy Čr, zejména v těchto klíčových jednáních a budeme za outsidera. Přitom právě „antibabišovské“ strany se povětšinou ohánějí tím, že je třeba naši pozici a pověst v EU zlepšit, a tomu údajně stíhaný Babiš překáží.

Já mám však za to, že mnohem víc naši pozici v EU ohrozí, pokud nebudeme mít během krátké doby vytvořenou vládu s jasnou parlamentní většinou, podloženou výsledky voleb, ať už bude složena z jakýchkoli subjektů. V opačném případě budeme za hlupáky, vládu bez důvěry nebudou ostatní brát za silného partnera, takže antibabišovská „zaberaněnost“ poškodí nás všechny.

Proč uspěl Babiš a ostatním se voliče nepovedlo od hlasu pro něj odradit, to je na povolební analýzy a vnitrostranické sebereflexe, zbavení se „kmotrů“ a všelijakých zájmových stranických klik, jimž jde v první řadě o moc a peníze a zájmy státu jsou až kdesi v pozadí…, ale teď je potřeba vycházet z toho, jak rozdali karty voliči, a nešprajcovat se, neobstruovat, neblábolit o „ohrožení demokracie“, ale poctivě politicky pracovat pro prosazení zájmů našeho národa. Vždyť i bývalý francouzský prezident Chirac byl trestně stíhán, řešením bylo, že po dobu výkonu své funkce bylo stíhání pozastaveno, což lze v případě Babiše docílit jeho nevydáním ke stíhání novou poslaneckou sněmovnou.

Pokud v tomto partaje selžou, ať se pak nediví, že volání po vystoupení Čr z EU významně posílí. Čím víc neúspěšní v prosazování svých zájmů v EU budeme, tím více to lidi přesvědčí, že nejlepší cestou je z tohoto svazku vystoupit. A pokud má mít smysl se vůbec snažit pro sebe v Bruselu něco „vybojovat“, musí nás zastupovat silná a stabilní vláda s jasnou vizí.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Nejít s Babišem je nadřazení zájmů stranických nad zájmy naší země!

  • ano je to přesně tak jak píšete, Problém je,že všichni koaliční voliči jsou z větší části krátiči DPH. Mají deprese z toho čím se budou živit, kdo jim dá práci, st. zakázku na které jsou závislý atd. atd. Jen druhé volby a dokonalý dozor při sčítání a ověřování rod. čísel může přinést národu lepší budoucnost.

  • V roce 1968 mnoho komunistů věřilo, že se dá socialismus reformovat. Hovořili o socialismu s lidskou tváří. Trvalo dalších 21 let, než pochopili, že je nereformovatelný. Kdy pochopí naši politici, že EU už je tak daleko, že je nereformovatelná? Od EHS k současné EU uběhla dlouhá doba a mnohé se změnilo. Původní myšlenka je pryč a EU funguje jen jako nástroj moci, přerozdělování peněz a ovládání lidí prostřednictvím lživých médií, příkazů a směrnic, které vydávají nikým nevolení a přeplacení úředníci.
    Vraťme se myšlením do první republiky a obchodujme pragmaticky a bez ohledu, co nám nařizují současní majitelé EU. Nenechme se přesvědčit, že bez EU to nejde. Naopak. Když nebudeme do EU odvádět peníze, budeme je utrácet v našem zájmu a ne tak, aby skončily u velkých německých firem za „postavení“ nekvalitních a předražených dálnic a silnic.

  • Problem je nekde jinde. Nase soudnictvi, vnitro a policie nastartovaly po 10 letech Kauzu Capi hnizdo tesne pred volbami. Rovnez v casovem harmonogramu byly odposlechy zverejnene bez upozorneni, ci stihani policii. Nikdo mimo jine nepoukazuje, ze Babis nebyl dosud odsouzen a ze musi platit presumpce neviny. V mediich i politky je ANO bicovano, Babis nejvice. Takova je vychozi situace.
    Nase spravni organy potrebuji leta, aby rozhodly, nekdy i desetileti, viz kauza Rath. Rozhoduji i podle tlaku politiku a jejich mocenskych organu jako je vnitro pod rizenim CSSD. Ta situace je tedy takova, jakou ji liberalni bordel v CR dovoluje. Jak z toho? Zadna strana neni cista, bez korupce a tlaku z vnejsi. Je pokrytecke, ze sebe delat andely jako to dela ODS, ktera s CSSD nas stat rozkradla. Nemcova a jini jsou tam stale, videli vsechny kauzy a byli i v nich. Tem zlodejum a pokrytcum chcete verit vic jak Babisovi? Pirati dosud nic nemohli ukazat. Tem chcete take vice verit? ANO se mandatu nesmi vzdat, nesmi ho ani naredit spolupraci v nejake obstrukcni koalici. Babis mel dostat minimalne 40 %, tomu ale vnitro a policie CR pod CSSD svou kampani proti Babisovi zabranily, protoze spousta lidi nechtela stihane lidi ve vlade!!! Ta situace je produktem pomeru v CR, vysledkem vlady CSSD a volic v te situaci udelal ale to nejlepsi co mohl!!! Kolik je STBaku vsude v politice a uradech!!! Jenom Babis kmotrum a stranam ale vadi!!! Mozna budou i nove volby, ktere ale nic nevyresi. Jedina moznost je se domluvit v zajmu nasi zeme. Dokud neni Babis odsouzen, mel by mit moznost ukazat co umi. Ostatni by meli s odkazem na presumpci neviny musi ukazat dobrou vuli a smysl pro realitu. Obstrukcemi nase zeme ztrati.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*