Nejde o migranty, je to teď už o businessu

Nejde o migranty, je to teď už o businessu

Německá federální vláda financuje migrační lobby 100 miliardami eur ročně, tvrdí Petr Bystron (AFD).   

Německá vláda z federálního rozpočtu masivně financuje organizace, které se podílejí na podpoře migrace. Většina prostředků se rozděluje prostřednictvím ministerstev pod vedením SPD. Financované aktivity se často používají k boji proti opozici. Přidělování velké části finančních prostředků je dokonce přímo kontrolováno kancléřkou.Spolková vláda vynaložila v roce 2017 celkem 104 263 871 EUR a v roce 2018 54 547 994 EUR pro nevládní organizace zabývající se problematikou azylu a migrace. Mezi podporované organizace patří např. Rada pro migraci a Noví němečtí tvůrci médií, které obě záměrně ovlivňují všechna hlavní média v Německu, aby prosazovaly politiku pro migraci a postavili se proti konzervativním politikům. Obě skupiny jsou financovány přímo z federálního rozpočtu ruku v ruce s kontroverzními levicovými skupinami, jako je například Nadace Amadea Antonia bývalé Staci Anetty Kahane a Nadace otevřené společnosti, jejímž hlavním dárcem je proslulý George Soros.

Pod rouškou migračních nevládních organizací se také prosazují organizace, které jsou blízké levicovým radikálům Antifa.

V roce 2017 Federální ministerstvo pro rodinné záležitosti také financovalo organizaci Save the Children částkou 330 000 eur. Sdružení provozuje tyto fondy, loď nevládní organizace Vos Hestia, která byla pozastavena italskými orgány v roce 2017 na základě podezření z pašování lidí ve Středomoří. Pobřežní stráž na palubě lodě Vos Hestia Lucio M. řekl v roce 2017 v rozhovoru s italským deníkem Quotidiano.net o organizaci Save the Children: Nikdy jsme nezachránili žádného ve smrtelném nebezpečí.

Nejde o migranty, je to teď už o businessu

Petr Bystron: Bundesregierung finanziert verfassungswidrig Migrationslobby mit über 100 Mio. im Jahr
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*