Nedávno konvertovaná muslimka Sinead O’Connor tvrdí, že nebude ztrácet čas s „odpornými bílými lidmi“

Nedávno konvertovaná muslimka Sinead O’Connor tvrdí, že nebude ztrácet čas s „odpornými bílými lidmi“

Sinead O’Connor, která nedávno konvertovala k islámu, prohlásila, že nikdy nebude ztrácet čas s „bílými lidmi“, kteří jsou dle ní „odporní“.

Irská zpěvačka, která si nyní říká Shuhada’ Davitt, pokračovala ve své bitvě na Twitteru proti bílým lidem, americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi a křesťanským a židovským teologům, které nazvala „ateisté a satanisté“.„Je mi to hrozně líto“ poznamenala umělkyně dříve známá jako Sinead O’Connor:  „To, co chci teď říci, je něco tak rasistického, že bych si nikdy nemyslela, že to tak bude má duše cítit“.

„Ale opravdu nikdy nechci znovu trávit čas s bílými lidmi (pokud jsou tak označováni nemuslimové). Ani ne na okamžik, z žádného důvodu. Jsou odporní.“

Zdá se, že zpěvačka brání odkazy násilí v Koránu tím, že kritizuje „křesťanské a židovské teology“, kteří jsou v praxi označováni za „ateisty a satanisty“.

Zpěvačka také zaútočila na prezidenta Donalda Trumpa a uvedla, že Twitter mu dovolil „vyblít ..satanistickou špínu“ na její zemi.

51letá feministka, která nedávno oslavila koupi svého prvního hidžábu také oslovila muže ve své nové víře a vyzvala je, aby přestali „mučit“ sami sebe a že by měli přenechat náboženské povinnosti ženám.

„Už žádné další mučedníky. Je to HLOUPÝ a ZKUR… NÁPAD. Posaďte se a nechte ženy, aby vám ukázaly, jak zpěvem uspat ďábla.“

Tato nová muslimka byla v devadesátých letech vysvěcena knězem katolického sektou irské ortodoxní katolické a apoštolské církve.

 

(Sinead O’Connor Foto: Youtube.com)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Nedávno konvertovaná muslimka Sinead O’Connor tvrdí, že nebude ztrácet čas s „odpornými bílými lidmi“

  • Jen blázen si dnes může myslet, že se Muslimové přichází integrovat. Oni přichází obsadit území bezvěrců, které nenávidí díky své víře a které jim víra nařizuje podřezávat jako husy.
    Islám je neslučitelný s evropskou kulturou. Křesťan nastaví druhou tvář, Muslim se mstí i za urážky. Urážkou pro Muslima je i to, že se mu zakáže znásilňovat ženy.
    Chceme-li Evropu zničit, pusťme si sem Muslimy a je to zaručené.
    Západní Evropa je nezvratně ztracená. Východní Evropa má ještě šanci se zachránit.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*