Nechutné: Africký migrant, který znásilnil švédskou dívku a zničil jí život, může zůstat ve Švédsku

Nechutné: Africký migrant, který znásilnil švédskou dívku a zničil jí život, může zůstat ve Švédsku

37letý Afričan, který přišel v roce 2014 do Švédska z Burundi jako „politický uprchlík“, byl odsouzen za znásilnění dívky v jejím domě.  Dívka musela být poté očkována a byla jí předepsána léčba proti hepatitidě, byla také testována pro případné nakažení HIV. K incidentu došlo dne 8. července 2018 ve Visby na ostrově Gotland východně od švédské pevniny.

Prohlášení svědků podporuje to, co dívky řekla policii. Spermie Afričana byly nalezeny na dívčině spodním prádle a také na prostěradle.

Dívka řekla policii, že byla na oslavě příbuzného a požádala Afričana, aby jí odvezl domů. Když jí doprovodil do jejího pokoje, Afričan zamkl dveře zevnitř.

„Sakra, co se to děje, budu znásilněna,“ pomyslela si. A skutečně, Afričan se začal svlékat. Budu rychle budu rychle,“ vysvětloval.

Poté, co dívku znásilnil, dostávala záchvaty paniky, často se cítila znechuceně a plakala. Byla testována na HIV, ale musela užívat vakcíny a léky na hepatitidu.

Afričan je občanem Burundi, potřebuje tlumočníka do francouzštiny a přišel do Švédska v roce 2014 jako „politický uprchlík“. Dostal trvalý pobyt v květnu roku 2016.

Dne 14. září 2018 ho okresní soud v Gotlandu odsoudil za znásilnění na dva roky a šest měsíců vězení a musí dívce zaplatit odškodné ve výši 11 000 eur. Prokurátor nikdy nepožádal o jeho vyhoštění.

Dne 8. října 2018 dostal Nejvyšší soud jeho žádost o odpuštění trestu odnětí svobody, tem mu však jeho trest zvýšil na tři roky.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*