Nechceme být provincií EU, chceme rozvíjet a bránit suverénní Českou republiku!

Nechceme být provincií EU, chceme rozvíjet a bránit suverénní Českou republiku!

Hnutí SPD bude požadovat referendum o každém předání státní suverenity na orgány EU a referendum o vystoupení z EU.

Chceme Evropu jako volný trh zboží, služeb a práce. Evropu spolupracujících svobodných a suverénních národních států. Nechceme Evropu nesystémových dotací, dávek a úředníků. Chceme přísné podmínky imigrační politiky České republiky. Nechceme zde nepřizpůsobivé imigranty nebo příchod islámských náboženských fanatiků. Prosadíme důslednou vymahatelnost podmínek pro činnost církví podle zákona o církvích.

Policie České republiky musí zahájit účinnou kontrolu hranic a zpravodajské složky musí důsledně sledovat islamisty podporující džihád a šaríu. Orgány činné v trestním řízení musí důsledně postihovat projevy radikálního islámu. Je nezbytná nová koncepce České armády. Podpoříme posílení systému aktivních záloh a zapojení občanů do obrany země. Armáda musí ukončit zahraniční expedice bez mandátu OSN a neodkladně se začít připravovat k obraně země.

Chceme budoucnost bez dluhů. Budeme prosazovat ústavní dluhovou brzdu s legislativou podle vzoru Švýcarské konfederace. V této ústavě je uvedeno, že výdaje státního rozpočtu musí dlouhodobě odpovídat příjmům. Strategickým cílem hospodaření státu musí být vyrovnané rozpočty.
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Nechceme být provincií EU, chceme rozvíjet a bránit suverénní Českou republiku!

  • Referendum ve Svycarsku se velice osvedcilo! Umoznuje obcanum zvratit ta rozhodnuti parlamentu, se kterymi Svycari nesouhlasi.
    Nevolte zadne strany a politiky, kandidaty na prezidenta, kteri nechteji zavedeni referenda a nechteji primou volbu prezidenta!
    Jsme indoktrinovani americkym mainstreamem a podporujeme v NATO i politicky agrese USA a NATO ve svete. 14 let, 7 valek a agresi na zaklade lzi, protoze chteli tyto zeme znicit. Vysledek – prohlednete si fotky pred a po agresi. Ty miliony mrtvych deti a civilistu tam nenajdete. Musime ziskat zpatky svoji suverenitu vystoupenim z EU a NATO. Nesmime bojovat za zajmy USA a jeste si vsechno platit! Jsme zoldneri za penize nasich danovych platcu. Media v CR jsou prolhana zumpa, zamlcujici lidem dulezite veci a dezinfomujici je kazdy den.

  • SPD je naší jedinou nadějí, že zvítězí zdravý selský rozum nad patolízalstvím našich politiků, kteří kvůli svým penězům a eventuelně funkcím v EU by byli ochotni naši zem zničit, nebo ji připojit k Německu. Také neziskovky, které propagují dovoz migrantů se podepisují jako ničitelé našeho národa a to také kvůli penězům, které jsou štědře udělovány strůjci NWO. Vše je dlouho připravovaný plán ze zámoří a teď jednají jako diví. Braňme naši zem. Mysleme.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*