Nechá CIA zavraždit Donalda Trumpa?

Nechá CIA zavraždit Donalda Trumpa?

Donald Trump by se naprosto vymykal obrazu typického amerického prezidenta. Kdybych to zjednodušil, mluví tak jak mu zobák narostl a navíc hodnotí americkou realitu, tak jako většina z nás, za což my jsme označováni tu za protizápadní živly, jindy za agenty Putina.

Pokud by uspěl a trval jen z 50 % na tom, co říká, byla by to revoluce a svět by se mohl nadechnout. Jediný problém je, že jestřábi v USA, ale po celém světě by propadli panice.

Donald Trump opakovaně říká, že USA mají nechat Putina v Sýrii jednat, protože Obama je slaboch a kličkuje a vše na Blízkém východě zkazil.

Donald Trump opakovaně říká, že odstranění Hussajna a Kadáfího byla zásadní chyba, která vyvolala islámský stát.

Donald Trump Foto: donaldjtrump.com
Donald Trump Foto: donaldjtrump.com

Donald Trump opakovaně říká, že díky špatné politice USA svět jeho zemi nenávidí a Amerika by se raději měla soustředit na své vnitřní problémy, kterých má více než dost.

Donald Trump opakovaně říká, že by se určitě s Putinem domluvil, co je třeba…

A tak by bylo možné pokračovat.

Jen tak mimochodem:  Naši havlističtí novináři Anýžové, Marjanovičové, Palatové atd. jej přestali komentovat, dělají, jako by neexistoval, protože  Trump popírá všechny jejich závěry a zákonitě by měli dostat padáka.

Ale vážně…Ne že bych chtěl přivolávat tragédii, ale Trump útočí na samotné základy amerického mainstreamu, na ideologickou představu americké výjimečnosti a práva na dominanci při určování běhu světa. Převrátil by zcela postavení USA.

Dovedu si představit vlivné kruhy v USA, které v případě, že by bylo reálné jeho vítězství, budou uvažovat o jeho likvidaci.

Pokud naopak porazí krvelačnou Clintonovou, která pomáhala Billovi při humanitárním bombardování Jugoslávie, prosadila likvidaci Libye, chce bombardovat Irán a vyvolat válku s Ruskem, věřím, že milióny lidí na celém světě by podle svých finančních možností otevřeli lahev toho či onoho sektu a šli do ulic slavit.

Nejsem uliční typ, ale to by byla naděje proto, že Rusko a USA potáhnou za jeden provaz a svět se přiblíží k míru a rozumnému uspořádání.

Pravda, jen aby nám ho nezastřelili.

A oni jej asi zastřelí…

 

 

Judr. Jiří Vyvadil

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

  • Jenom né Hitlary Clinton, to je šílená baba i s těma Bushema. Jak je možný, že tu krávu by někdo chtěl za prezidentku? Nebo jsme snad všichni nemocní? Udivuje mi u nás třeba furt volitelný Kalousek, Benda, mohla bych pokračovat…

  • · Edit

    Snad jen ten, kdo nepřemýšlí v širším světovém kontextu může poklonkovat a souhlasit s politikou USA. Vždyť je to hrůza samé válčení, zbrojení a rozdmýchávání světových šarvátek přitom doma mají takových spousta problémů, policie střílí často příslušníky černošského obyvatelstva na ulici jakoby se nejednalo ani o lidi. Většina obyvatelstva je ozbrojena až z toho blbnou a někteří labilně nervoví jedinci si pak hrajou vlivem záměrně devastující kultury akčních filnů na hrdiny a postřílejí nevinné studenty a lidí, ale mají dle nich pár minut slávy . To by měl být náš vzor?
    O panu Trumpovi toho moc nevím, ale výroky, které jsou v tomto článku cítím jako pravdivé a vnitřně a nimi souzním.

  • Neni treba Trumpa odstranovat. On totiz volby nevyhraje! Prezident uz je peclive vybran Bilderbergskou organizaci. Trump, pokud nezastupuje jejich agendu, nema sanci se stat prezidentemUS.

  • Otázka je, jestli je to jen osamělý miliardář, který se rozhodl udělat něco dobrého – pak ho asi fakt odstraní, nebo jestli za ním stojí větší síla, ktera si uvědomuje, že současný kurz ameriky nikam nepovede. To jak silné síly za ním stojí se nejjednodušeji pozná asi tak, jak bude mít drahou kampaň, jestli bude stejně drahá nebo dražší než Clintonové, tak bych se o něj nebál.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*