Necenzurovaná mrtvola nám nevadí, když se to hodí

Necenzurovaná mrtvola nám nevadí, když se to hodí

Světem otřásla fotografie utopeného chlapce – uprchlíka. Celý svět obletěly fotografie mrtvého tělíčka a média se ptala: změní se už něco?

Zkusím pominout to, že tímto směrem volám já a mnoho dalších už roky, kdy se tato krize řeší, zkusím pominout ignoraci 200 000 petice reálných lidí proti kvótám a ignoraci ze strany české vlády, zkusím pominout cenzuru, které my, odpůrci slepého přijímání často kulturně vzdálených a ne vzácně nevděčných imigrantů, čelíme, zkusím pominout neustálé zvyšování těch kvót (400,1200,1500, nyní přes 5000), zkusím pominout ignoraci „nadlidských“ politiků, jako je Merkelová, která hlas lidu označí za nechutný, zkusím pominout tlak bezmocné a předražené OSN, která nikdy nikomu nepomohla… Pominu toho prostě hodně.

Ale nikdy, nikdy a ještě jednou nikdy médiím nezapomenu ten hyenismus. Nikdy Mladé Frontě, Lidovým novinám, TV Nova (10 vteřinový záběr v hlavních zprávách!!!!), serverům Aktuálně.cz, g.cz, tn.cz a dalším šmejdům, hnusákům, úchylům a idiotům nezapomenu to, jak necenzurují fotografii mrtvého dítěte a použijí jej k vydírání. Proč? Proč využíváte smutného příběhu k prosazení jednostranného názoru a umlčení odpůrců? Celé dva roky tu působí Islámský stát, kolik jeho obětí jste bez cenzury ukázali, abyste se zeptali politiků a NATO, proč dávno neexistuje pozemní síla a co víc, proč NATO kouká s otevřenou pusou na to, jak jediní pozemní bojovníci, jednotky YPG, jsou partnerem NATO, Tureckem bombardováni? Vyfotíte si pak mrtvé ženy z YPG a budete žádat nápravu?

Foto: Reuters
Foto: Reuters

Když začala občanská válka na Ukrajině, proč jste nezveřejnili fotografii nějaké mrtvoly, abyste EU jasně řekli, že takhle ne? Protože vám krvavé reportáže vynesly větší kšeft? A když už tak obhajujete islám, kolik fotografií ukamenovaných znásilněných a podle islámského práva přesto odsouzených žen vyfotíte a ukážete světu? Nebo máte raději petrolej? Zamyslete se nad svými činnostmi.

Můžete si klidně říct, že když to zveřejní dvacet novin před vámi, pak už to přeci nemá cenu cenzurovat… Sakra má! Jak nám říkávaly mámy, když šéfredaktor BBC skočí z okna, šéfredaktor Mladé Fronty musí taky? Kolik vám je let?

A víte, co je ještě horší? Já jsem přesvědčen, že jste o tom ani nepřemýšleli. Byla to pro vás vyděračská zbraň. Nový rukojmí, mrtvý, ale hodí se. Váš hyenismus a patologická touha po umlčení druhé strany z vás dělá nechutné sadisty, kteří si ego honí nad necenzurovanou fotografií mrtvého dítěte. Zamyslete se, kolik dětí v chudé části světa, kde žije 5 miliard lidí, zemře chvíli po narození, kolik dětí se narodí v tomto světě do neúplné rodiny, kolik z nich bychom si podle vás tedy měli vzít domů…

O tom to ale není. Ty peníze na pomoc chudým Evropě dojdou, protože bude živit, mimo jiné, i muže – imigranty přímo na svém území. Děti, které umírají v mladém věku prakticky jen na „chudobu“, vás vyfotit nenapadne? Zveřejnit, k tomu pár vykřičníků nebo poznámky, jak se „svět“ ptá politiků, jestli něco změní a jak „svět“ je šokován… To vy se snažíte ten svět šokovat a opravdový „svět“ jste vy sami, kteří se za něj představíte a tvrdíte, že jej reprezentujete. Drtivá většina největších úchylů a debilů světa by však takový vyděračský krok jako vy neudělala! Proberte se!

 

 

 

Blog autora http://kubasek.blog.idnes.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*