Nečekaný obrat. Počet exekucí loni stoupl o 100 tisíc.

Nečekaný obrat. Počet exekucí loni stoupl o 100 tisíc.

Nečekaný obrat? Bohužel, setrvalý stav, vážení. Dokud národ nepochopí, že je potřeba vyrazit z rukou systém tvorby peněz, půjček a úroku nadnárodním banksterů, tak bude jenom hůř. Tento systém je továrnou na dluhové otroky. Oni to dobře ví a vláda to přehlíží.

Je naprosto jasné, když komerční banka vrhne na trh 1 mld. korun a chce zpět třeba jen 1,3 mld. korun, že se časem 0,3 mld. korun stáhne z trhu a přesune směrem k bankéřům. Takto to trvá, dokud banksteři nevysají svojí kořist.

bankeri

Slyšíte argumenty, že není práce, kde si na dluhy vydělat, nesmysl. Projděte se po domě, po zahradě, po parku, po městě a pokud bude vše hotové, opravené, natřené, tak máte pravdu. Práce je všude dost, správný argument je, že nejsou peníze. Ty stahují banky.

Banky ale mají řešení, nutí nás do dalších půjček, všemožně podlejzají snižováním úroků. Neustálá produkce dluhů to je totiž podmínka udžitelnosti jejich systému. Jakmile jejich hru přestanete hrát, tak je konec. Prachy z trhu mizí, spodní řady občanů nezvládnou banky uspokojovat a následuje bankrot a sociální koš. Sociální koš zatíží ty řady o patro výš a takto to půjde až do totálního vysátí a zotročení. A jak to řeší naše vláda? Posílá na lidi na kolenou exekutorská komanda!

Do toho nám 25 let pouští žilou banda parazitních sociopatů ve zprivatizovaném zákonodárství a zpolitizované vládě. Dále pak každý další státní zaměstnanec, co má pod rukama státní peníze, nebo státní majetek. Současná situace nám odkopala další škůdce v podobě geopolitické adrese globálních elit, které nemají problém s rozbitím obchodních vazeb cizích států sankcemi, manipulací kurzem, nebo cenami komodit.

Aby plebsu zalepili hubu, tak se mluví o krizi. Krize je pouze pro nás, elity hodují. Roste počet miliardářů, Mercedes nestíhá vyrábět. Česká republika je od roku 1990 plně řízena a v rukou globálních zájmových skupin. 17. listopad 1989 byl otevíracím ceremoniálem, Havel a jeho parta jim natáhl červenej koberec.

Víte proč se bakrot a životní neštěstí u občanů stává běžným stavem? Elity na uspokojení svých potřeb tolik lidí na planetě nepotřebují. Kašlou na nás, selektují nás schopností finančně přežít, slabé nechají zdechnout, je jim to jedno. Oni nás nepotřebují, ale my je také ne! 

Co s tím? Zapomeňte na prosazení změny zprivatizovaným systémem zastupitelské demokracie, kapři si rybník nevypustí. Jediná možnost je organizovaným občanským tlakem po potřebnou dobu ZDOLA.

 

Převzato z http://www.exilovenoviny.cz
Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*