Nebylo by lepší nechat ČSSD zaniknout??? Vždyť Hamáček je vlastně Sobotka kterému narostly černé vlasy.

Nebylo by lepší nechat ČSSD zaniknout??? Vždyť Hamáček je vlastně Sobotka kterému narostly černé vlasy.

Nebylo by lepší nechat ČSSD zaniknout??? Vždyť Hamáček je vlastně Sobotka kterému narostly černé vlasy.

Volba nového vedení ČSSD dopadla pro tuto stranu blamáží. Nový předseda strany není nic jiného než Sobotka s vlasama. Také kolaborant, sluníčkář, vítač migrantů, propagátor islámu, poslušný slouha Německa a EU a káleč na hlavu dělnické třídy. Pan Hamáček už ukázal ve sněmovně, co je zač a vůbec nechápu tu zabedněnost delegátů, kteří takovému člověku dali svůj hlas.

Je dozajista pravda, že je velmi dobře, že se mimo hru ocitla ceckatá sviňka, ale volba Hamáčka nepřináší změnu kolaborantské politiky ČSSD a Hamáček nemůže být ani spasitelem strany, protože o základních principech politiky sociálních demokratů nemá jako mnozí ani tucha. Je to jen obyčejný kariérista stavící svůj byznys na hlouposti voličské základny. Dá se tedy na tomto místě smutně konstatovat, že nadále pokračují rozkladné procesy v levé polovině politického spektra. Nevěřím však tomu, že by se v ČSSD nenašel jediný poctivý sociální demokrat se slušnou úrovní inteligence, který by mohl začít pracovat na obnově klasických hodnot sociální demokracie. Takoví lidé tam určitě jsou, ale domnívám se, že je tam úplně stejná situace jako např. v KSČM, kde jsou tito lidé zcela cíleně umlčováni a vytlačováni na samotný okraj politického dění, aby nemohli žádným způsobem ovlivňovat marketing politického byznysu na kterém jsou současní předáci přisátí jak selata na prasnici. Tyto principy byly dříve příznačné pro pravici, ale bohužel levice se tomuto přizpůsobila a není lepší.Osobně se domnívám, že volba Hamáčka znamená postupný zánik ČSSD a ve své podstatě bychom tomuto zániku neměli bránit. Tento plevel musí vyhnít až ke kořenům.

Zcela stejná je situace i v KSČM a jen čekám, jak se ke všemu postaví sjezd strany. Pakliže budou delegáti sjezdu tak blbí, či podplacení a zkorumpovaní-nechť KSČM padne také. Nemá smysl takovou stranu živit-je zbytečná.

Teprve po zániku těchto stran a likvidaci kolaborantského šmejdu můžeme začít znovu. Znovu-dle základních idejí, které daly vzniknout straně sociálně demokratické a následně komunistické. Musíme začít stavět stranu reflektující na potřeby dělnické třídy a to zcela mimo politický marketing směřující ke spolupráci s buržoazií a mafiánským kapitalismem. Jedině tak si neušpiníme ruce, naše svědomí bude čisté a bude jisto, že nikdo nebude v takovéto straně dělat politiku pro kariéru a pro peníze jak je dnes běžné.

Řeknete si jistě, že jsem idealista. Ano v tomto směru jsem a přál bych každému politikovi zažít ten krásný pocit hrdosti na to, že je Čech. Takový pocit hrdosti a dojetí, jaký nám dala pocítit třeba Ester Ledecká nebo rychlobruslařka Sáblíková na olympiádě. To se člověku ženou slzy do očí a to jsem chlap. Až toto budou moci cítit politici a budou vědět, že je to proto, že udělali něco velmi dobrého pro národ, tak bude všem mnohem lépe.

(Jan Hamáček Foto: Hamacek.cz)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Nebylo by lepší nechat ČSSD zaniknout??? Vždyť Hamáček je vlastně Sobotka kterému narostly černé vlasy.

  • Na ČSSD je vidět touha se zachránit. Proto nezvolili Chovance, který by pád urychlil. Ale bohužel to měli udělat na minulém sjezdu. Teď už je pozdě. Jsou na tom stejně jako ODS, když svou stranu nasměroval Topolánek ke strmému pádu a nikdo už to nedokázal zvrátit. Socani přijdou o Lidový dům, o koryta o moc a už je nikdo ve straně neudrží. V komunálních volbách přijdou o města a obce a to bude definitivní konec.

  • Je zajimave, ze se uz o Hamackovi prestalo mluvit v souvislosti s podepsanim memoranda o Lithiu tesne pred rozpustenim vlady! Nalozil nasi zemi problem, ktery je mozna nedozirny. Presto najednou vse zapomenuto! Jak je to mozne? Jeho podpis prece nebyl vubec z hlediska Statu nutny a to vede k podezreni, ze to bylo za uplatek!!! Socani potrebuji penize jako sul, jsou zoufale vysoko zadluzeni. Jak je mozne, ze se to nevysetruje, jsme uplne neschopni neco samostatne vysetrit?
    Tento podpis byl zasantrocenim nasich prav na Lithium a stal Socany ve volbach spoustu hlasu. Jak je mozne, ze tento clovek presto stoji ted v cele CSSD? Bonvivan, ktery mimo staze v Boleslavi a politiky nikde nepracoval. Krome znalosti jazyku nema zadne zkusenosti.
    Musime si klast otazku, jak je mozne, ze media neustale broji proti Babisovi a tady u Hamacka ani muk? Duvod je prosty: Hamacek je jako Sobotka, je to prototyp loutky, rizene na dalku. Bude delat vse co od neho EU, americka ambasada jako nas protektor budou chtit. I kdyz to bude proti nam. Proto media mlci, jsou pod kontrolou a cenzurou US mainstreamu a jejich ceskych zaprodancu v mediich. Hamacek je jejich kandidatem a proto je ticho v mediich!!!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*