Nebezpečné uzavřené komunity muslimů

Nebezpečné uzavřené komunity muslimů

Díra jménem ghetto. Je to něco, co nepatří do moderní Evropy roku 2015. Jenže Evropská unie dělá vše pro to, aby vznikala na více místech. Jejich likvidace je považována za diskriminační, jenže jejich vznik je závislý na nemožnosti zaměstnat lidi, kteří nemají žádný integrační potenciál. Od dětství je rodiče učí, že západní kultura škodí isámu, od dětství jim káží, že je potřeba se obloukem vyhýbat něčemu tak odpornému, jako je demokracie, Žid či ateista. Není se pak čemu divit, že toto dítě nenávidí systém, který se snaží rozvrátit. Uveďme si to v konkrétních příkladech.

 Na televizi Prima běžela v hlavní zpravodajské relaci reportáž o lživé televizi Fox, která uvedla, že na předměstích francouzské Paříže, švédského Malmö, či v britském Birminghamu existují takzvané „No Go Zones“, čili oblasti, kam se bojí vkročit i policie a které jsou ovládány muslimskými gangy. Reportér bez ověření informací člověka, který tyto informace pro Fox uvedl, označil za „rádoby odborníka na terorismus“. Reportáž skončila příběhem o tlaku francouzské televize na tu americkou, následné omluvě a odstoupení z tvrzení, která tento odborník uvedl. Velmi dojemné. Kde asi tento odborník tyto informace získal? Odpovědi nalezneme v mnoha zahraničních serverech a od obyvatel těchto oblastí, kterých se opět TV Prima ani francouzská televize neptají.

Malmö je jedním ze švédských měst, kde nejvíce ubývá Švédů, především Židů. Ti doslova prchají. Prchají z domovů, které obývaly i generace předtím a kde se ženy bojí vykročit samotné ven. Je to jako z hororu, znásilňují se tam i malé děti a podle některých statistik si každá čtvrtá Švédka zažila své vlastní znásilnění po muslimsku. V Malmö i celém zbytku země prudce stoupá zločinnost, kdysi bezpečná země, kde si lidé nezamykali auta ani domy, se mění v peklo. A muslimové ve Švédsku otevřeně prohlašují, že se Švédy vedou válku. Celé je po podtržené švédskou vládou.

Ta nejen, že přijímá další muslimy z těch nejortodoxnějších zemí a zvyšuje Švédům daně, nyní rozhodla, že navrátilci z bojů, kteří na straně IS vraždili či se podíleli na nábožensky motivovaných válečných zločinech, dostanou psychologickou pomoc, finanční podporu a stát jim pomůže najít práci. A, světe div se, na úkor Švédů. Ti teď jednu svojí mesíční výplatu ročně vlastně odevzdají uprchlíkům, kteří se neintegrují. Navíc ve Švédsku bylo zakázáno kritizovat tento postoj vlády k imigraci a to i na sociálních sítích, pod hrozbou vězení. Ve Švédsku se celkem těchto „No Go Zones“ nachází přes padesát. Švédsko se podle výpočtů stane zemí třetího světa do roku 2030.

no go zone islam

Birmingham je britské město s problémy. Například mladou Asiatku znásilnilo třicet muslimů. Muslimská, takzvaná sharia policie například oslovila dva křesťany a členové této „hlídky“ jim oznámili, že je tam zakázán vstup s Biblí, že se nacházejí v muslimské zóně. A není to jen Birmingham. Horší zprávy hlásí jiná města.

V Londýně vzkázali tamní sharia hládači britským ženám toto: Pokud nebudete zahalené, uřežeme vám hlavy. V Rotherhamu byl zatčen muslimský gang, který ve své uzavřené komunitě – ve svém islámském území ve městě, znásilňoval děti, a to dlouhodobě. Podezřelí muslimové znásilníli minimálně 1400 dětí mezi lety 1997 až 2013. Úřady nahlašování obyvatel ignorovaly, neboť se bály zásahu. Obyvatelé byli bráni jako rasisté, kteří přehnaně ze všeho podezírali muslimy.

V Paříži muslimové po svém slaví Nový rok. V roce 2013 vypálili převážně muslimské gangy přes 1200 aut. Dále v roce 2014 se jim podařilo dosáhnout „skóre“ 1194. A i přes bezpečnostní opatření se jim letos 1.1. podařilo spálit zhruba 940 automobilů. A jsou skutečně No Go Zones i v Paříži? Krom zmíněné televize Fox to uvádí i tento blog, jenž hovoří cosi o opravdových uzavřených muslimských ghettech, ve kterých se děje kdo ví co, jelikož nejsou pod kontrolou policie. A již v roce 2005 podávají o ghettech v Paříži zprávy z BBC. Muslimská ghetta opravdu existují a jejich systém způsobuje, že islám tlačí jejich obyvatele do provádění nelegálních a nebezpečných činností, kterými dávají najevo svojí učenou nenávist vůči Západu. Kde se tato nenávist bere?

Problém je to uzavření muslimské společnosti. Již od dětství jsou muslimové vychováváni k islámu a jeho ortodoxním formám. Samozřejmě, úroveň radikalizace závisí na té které rodině, ale podle posledních událostí je zřejmé, že existuje reálná šance na to, že se z dítěte stane džihádista a vrah. První, co novorozenec slyší, je „Allah Akhbar“. Dívka je podle islámu dospělá od devátého lunárního roku a chlapec kolem čtrnácti. Řečeno zkráceně, jelikož se na přesných podmínkách dosažení dospelosti dohadují vysocí ímámové. Od té doby přebírá mladý muslim naprostou zodpovědnost za své chování a především za naprostou loajalitu vůči své ideologii.

Děti jsou vychovávány podle rodinné formy práva šária, odpadlík od víry je přinejlepším zatracen rodinou, v horších případech mu hrozí smrt. Dítěti je vnášena víra do duše i do hlavy, čte se Korán, vše ostatní je v rozporu s ním. A protože v zemích, jako je třeba Británie, mohou děti studovat v islámských školách mezi muslimy, pro ně prakticky neexistuje jiný svět. Okolí pro ně znamená cosi neznámého a rodiče z toho dělají zbraň a výchovou z dítěte dělají xenofoba, kdy je toto neznámé považováno za špatné a za něco, co je potřeba nenávidět. Ještě jednou je potřeba připomenout, že taková výchova není pro každou muslimskou rodinu samozřejmostí, ale čím více je komunita prohloubená a uzavřená, tím vyšší úroveň takové výchovy v ní vzniká.

Například z jedné britské islámské školy známe takvou delší reportáž (v AJ), která poukazuje na pochybné části výuky. Ve škole se učí o Židech coby prasatech a o nenávisti. Podobný případ je známý například z učebnic v Afghánistánu, kde příklady v matematice vypadají asi takhle: „máte deset bezvěrců a dva zabijete. Kolik zůstane bezvěrců?

Problém uzavřené komunity si způsobují obyvatelé, ale pouze v kombinaci s islámem, který nevelí jeho věřícím se nikterak integrovat do jiné kultury, ba naopak, převzít nad ní vládu a to jakýmkoliv způsobem. Jak moc muslimové tyto příkazy své ideologie poslouchají, můžete dle příkladů, které jsem uvedl, vydedukovat jako závislé na počtu muslimů v zemi s kombinací s politickou scénou.

Například švédská vláda uzavřela cosi jako koaliční smlouvu až do roku 2022, pokud tak jediná strana v zemi, která je proti hromadné imigraci, nezíská ve volbách 50% většinu, je jasné, že Švédsko bude nadále přijímat až 100 000 muslimů ročně. Bez ohledu na zájem obyvatel, které umlčeli.

V Česku se hovoří o tom, že tu máme fobii z islámu bez toho, aby tu byl na to potřebný počet muslimů. O to chytřejší ale jsme. Víme, že muslimové na základě své ideologie páchají mnohá zla tam, kde jich je více a kde tím pádem získají větší vliv na tu kterou oblast. Můžeme se poučit z chyb druhých a upřímně, pokud tato varování někdo ignoruje, je to krátkozraký člověk. Vidí do budoucna, možná pět let, ale Francie se do případu Charlie Hebdo dostávala desítky let, Švédsko též, Británie k šárijským soudům, které se vymykají kontrole již dlouhou dobu, také nepřešla ze dne na den. Vše je to vlivem. Ten je potřeba zničit ještě dříve, než vůbec nějaký nastane. Pak už totiž bude pozdě.

 

Publikováno se svolením autora
Autor publikuje na http://kubasek.blog.idnes.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*