Ne mým jménem, aneb vsugerování kolektivní (ne)viny

Ne mým jménem, aneb vsugerování kolektivní (ne)viny

Nový projekt, který ve světě vznikl dá se říci jako odpověď na medializaci údajně „takzvaného“ Islámského státu, co nemá nic společného s islámem, zavítal i do České republiky. Za podpory třicetimilionového projektu Hate Free, který volá po kyberšikaně patriotů a ochránců demokracie, byly zveřejněny fotky muslimů s cedulkou „ne mým jménem“. Nyní raději nebudu rozebírat, kdo jsou někteří jedinci na fotkách zač, rozebral bych spíše „islámskou“ stránku věci.

Zaprvé je jasné, že muslim může říct svůj názor, což je, na rozdíl od mnohých islámských zemí, pro ně výhoda na náš úkor. Mohou být určitě přesvědčeni, že zvěrstva extremistů islámu neschvaluje a nehodlá se k nim připojit, ba dokonce osobně to beru jako chvályhodné. Mohou určitě tvrdit, že násilí nemá s islámem nic společného. Jenže přesně tohle tvrzení je lež. A oni to tuší, oni to možná i vědí. A tak vznikly tyto fotky, které podporují mediální teorii, že odpůrci islámu jsou bojovníci proti jednotlivým muslimům. A to už je hnusná a demagogická pomluva, která je dalším důkazem toho, že jsou příznivci islámu agresivnější, než bývali.

Vzpomeňme si na událost kolem Hyde Parku s Martinem Konvičkou. ČT na svém facebookovém profilu, a to asi nevíte, tvrdí, že Konvička dostal takovou spršku jen proto, že „paušalizuje skupinu obyvatel na základě vyznání“. Když jsem se po „koužkovsku“ zeptal, koho konkrétně paušalizoval, nedostalo se mi odpovědi. Zeptal jsem se několikrát, jelikož diskuse pod příspěvkem byla dosti divoká. Krom této otázky jinak profil ČT24 odpověděl na všechny dotazy. Je tedy jasné, že vysvětlení paušalizace je cosi od horních pozic nařízeného a že paní Kroužková není taková „mrška“, jen nejspíše poslouchala noty. Osobně bych ale byl radši, kdyby to bylo její osobní selhání.

islam

Vzpomeňme si pak ještě na minulé protesty v Praze. Některá média je označila za „protimuslimské“, přičemž o muslimech samotných se nehovořilo, hovořilo se o islámu jako politickém diktátorském směru a o tom, jak jej demokraticky vytlačit z Česka a ze Západu.

Mediální obraz kolektivní viny, kterou údajně šíří odpůrci islámu je prostě jen další součást proislámské propagandy od tří typů lidí:

Muslimů, co chtějí, aby jejich islámek vyhrál
Zastánců, co netuší, zač je toho islám
Úplatných sviních toužících po petrodolarech

Je tedy jasné, že kdo ví, co je islám zač a zároveň k němu nechová vztah z nějakého vyššího důvodu a tudíž je objektivní, ví, že není dobrý nápad islám protlačovat ve všech společnostech. Ve všech společenských vrstvách stále vzrůstá proti islámu odpor, zastánci dokonce v desítkách „přecházejí“ na stranu těch, co prozřeli. Daří se pronikat široko napříč veřejností s radou, aby byly veškeré informace prověřovány a to i v případě, že se objeví ve veřejnoprávním médiu, tedy tam obzvlášť.

Všechno tohle nahrává tomu, aby islám opět zapadl tam, kde má být. Nejlépe nikde, přijatelně pak na Blízkém východě. Je však jisté, že boj to bude dlouhý hlavně kvůli tomu, jak islámské země bohatou neustále na ropě (zmíněné petrodolary) a tím si upevňují moc. Skupina vlivných úplatných sviní je stále velmi silná, tam je třeba zabojovat též.

Všechny ty lži a pokusy například diskreditovat každého užšího člena hnutí Pegida či IvČRN jsou důkazy toho, že šlapeme těmto sviním na paty. Nikdo jiný totiž nemá takovou moc dávat notičky médiím, nikdo nemá tolik peněz, aby je vléval do takzvaných neziskovek, které se pak více snaží dovážet islám do Evropy.

Vraťme se teď k projektu „ne mým jménem“. Je stejně absurdní jako muslimove.cz. Je to jednostranné a je to i pokus o diskreditaci lidí s jinými názory. A není ani náhoda, že na projektu spolupracuje a propaguje jej „neziskový“ subjekt Hate Free. Je ale potřeba vědět, co na to říká islám.

Ono je totiž úplně jedno, jestli islámští teroristé páchají své vraždy jménem nějakých jednotlivých muslimů. To by si myslel jen blázen. Teroristé se chovají přesně jako „prorok“ Mohamed po svém vyhnání z Mekky. Z Medíny vedl tvrdé boje, vyvražďoval nemuslimské kmeny, především Židy, zotročoval, znásilňoval, souložil se svou devítiletou manželkou, kterou si vzal, když jí bylo šest, vraždil své odpůrce a údajné náboženství nechal šířit mečem. Pokud muslimové tedy řeknou, že Mohamed není jejich prorokem a jejich vzorem, můžeme se tu o něčem bavit. Ale to se nikdy nestane.

Milí muslimové, jejichž jménem nejednají teroristé z IS, Al-Kajdy, Talibanu, Boko Haram, Ardensko-Abjanské islámské armády, Al-Aksá, Al-Murabitunu, Šabábu, Armády Islámu a desítek dalších islámských teroristických organizací:

Oni jednají jménem islámu. Je úplně jedno, za jak mírumilovný jej považujete vy, opačný pohled je též správný. Tyto organizace pohlížejí na islám tak, jak jej sepsal naštvaný, sražený a ublížený Mohamed, pomatenec, vrah, násilník a pedofil. Jednají tak, jak píší Hadísy, zákon šária, jak píší dvě třetiny Koránu. Říkejte si, co chcete, ale objektivní člověk to vidí. A až dokážete pohlédnout na spisy svého „náboženství“ stejně jako ostatní, mělo by vás to vlastně dovést k jedinému řešení: Odejít od islámu. A poté vám teprve nějaké „ne mým jménem“ budu skutečně věřit.

 

Publikováno se svolením autora
Autor publikuje na http://kubasek.blog.idnes.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*